прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

При цьому, приводів для позитивних планів замало, адже інфляцію досі не вдалося наздогнати – наша держава досі залишається на перших позиціях в європейських антирейтингах за вартістю продуктів та послуг.

"Завдання - зробити так, щоб якість життя кожної української родини підвищилося. Це неможливо зробити швидко, але ми почали це робити - це факт. У 2017 почали ряд змін, які дозволили рости національній економіці. У 2018 ціни будуть більш стабільною, ніж у 2017 році ", - заявив Гройсман.

Спланував Гройсман нібито і підтримку фермерів, але поки що ціни на м'ясо та молочні вироби говорять самі за себе – скорочення поголів'я худоби, знищення експорту дається взнаки. Як саме уряд збирається покращити ситуацію, не уточнюється.

Популярні новини зараз

Султан Сулейман з "Величного століття" стане багатодітним батьком, дружина Халіта Ергенча щаслива

Леся Нікітюк в латексі показала, як дівчата можуть ловити рибку: з великою попою і вудкою в руках

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

"Також ми зробимо можливим інвестування в держкомпанії, залучення коштів відкрито, без тіньових схем. Це відкриє можливості для 5-7% економічного зростання", - пообіцяв прем'єр.

Втім, наскільки ініціатива реальна покаже час. А зараз говорити про сприятливий економічний та інвестиційний клімат зарано: за останній рік Україна стала менш привабливою для інвесторів, знизився рівень щастя та процвітання. Водночас рівень тероризму збільшився і ми опинились за крок до десятки країн з найбільшою терористичною загрозою, обігнавши Ірак, Туреччину і Афганістан.

Підвищення цін на продовольство у порівнянні із Європою вже давно перетнуло психологічну межу: досягло 16,4%, тоді як в країнах ЄС рівень інфляції в середньому становить 2,5%, а в країнах СНД – 6,9%.

Дивіться: Україна на дні світових рейтингів

Як повідомляв портал "Знай.ua", українцям показали успіхи та втрати держави з часів Революції Гідності.