Понад 16% ВВП втратила Україна через агресію Росії на сході держави.

Таку цифру час сьогоднішньої зустрічі з генеральним секретарем Йенсом Столтенбергом у столиці озвучив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Про це глава уряду згодом написав у своєму Тwitter.

Він підкреслив, що владі вдалося зупинити падіння економіки й перейти до її зростання.

Очільник Кабміну пояснив, що війна на Донбасі загнала Україну в складні економічні умови і змусила суттєво збільшити видатки на оборону. Нині вони передбачені на рівні п’яти відсотків ВВП. Крім того, є численні жертви серед військовослужбовців та мирного населення, яке проживає у зоні конфлікту.

Популярні новини зараз
Квітневе підвищення пенсій: кому нарахують додаткові 500 грн ПриватБанк розриває договори з клієнтами: рахунки блокує, а гроші не повертає Комунальні платіжки перерахували: за що платити не доведеться Мешканцям багатоповерхівок виставлять нові рахунки: які послуги подорожчають
Показати ще

Гройсман запевнив Столтенберга в тому, що найголовнішим завданням уряду є поліпшення рівня життя людей та швидке проведення реформ. Саме цим, за його словами, зараз активно займається підконтрольне йому відомство.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", глава Кабінету міністрів анонсував відтермінування реформи освіти через відсутність коштів.