Гройсман назвав відомого політика "нездоровим"

поділитись
Гройсман не добирав слів, характеризуючи політика

Пропозицію продати частину території України може запропонувати лише "психічно хвора людина".

Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, коментуючи заяву президента Чехії Мілоша Земана щодо компенсації за анексію Криму. Чиновник назвав подібного роду пропозиції образливими.

"Деякі керівники держав дозволяють собі якось не дуже поважно ставитися до України. Нікому не дозволено звертатися до нас з певною неповагою… Я тут хотів би зазначити нещодавну заяву президента Чехії. Ви знаєте, здорова людина ніколи такого не заявить. Глибоко психічно хвора, можливо. Але чехи прекрасні розумні люди, наші друзі і партнери. Серед такої прекрасної нації є ті, хто іноді дозволяє собі такі божевільні заяви", - сказав Гройсман.

Прем'єр також упевнений, що іншим країнам не варто висувати ультиматуми Україні щодо питання мови викладання в освітніх закладах. Керівникам держав, за його словами, слід проявляти повагу до внутрішніх справ України.

"Ми відкриті до конструктивного діалогу, ми поважаємо всіх наших партнерів, сусідів, друзів, але ми нікому не дамо розмовляти з нами мовою ультиматумів. Не може бути ультиматуму в питаннях нашої рідної мови. Це моя принципова позиція", - наголосив очільник уряду.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, президент Чехії Мілош Земан запропонував Україні відмовитись від анексованого Криму в обмін на компенсацію.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
володимир гройсман, крим, анексія криму
Сотні народних обранців просто "відморозилися"
0
0
15:35 17.01.2018
У загальній складності сепаратисти звільняють 74 українських військових і цивільних особи. У свою чергу Київ віддав 306 захоплених проросійських сепаратистів
0
0
15:25 17.01.2018
США проти російського варіанту миротворців
0
0
15:20 17.01.2018
Провідні інформагенції світу, освітлюючи великий обмін, який відбувся 27 грудня 2017 року, особливо відзначили його роль
0
0
14:53 17.01.2018
Український газовий монополіст пішов на поводу у Росії
0
0
14:20 17.01.2018