Гройсман вважає "перебільшеною" головну проблему України. І взагалі у нас все чудово

поділитись
Прем'єр поспілкувався з іноземними журналістами

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив в інтерв'ю грузинському Forbes, що проблема корупції в Україні "перебільшена".

"Багато наших ворогів зацікавлені у дестабілізації України, і вони завжди висувають проблему корупції в нашій країні. Вони постійно повторюють, що корупція дуже поширена ... І я вважаю, що це перебільшено", - впевнений Гройсман.

Більш того, прем'єр стверджує, що в значній кількості сфер корупція нібито вже переможена. На його думку, ця проблема висвітлюється в найбільш негативному світлі, для того, "щоб Україна, разом з її населенням в 40 мільйонів чоловік виглядали погано".

На питання журналіста про те, чи дійсно прем'єр вважає корупцію переможеною, Гройсман відповів, що вона залишилася в "правоохоронних органах, судах, органах, що видають дозволи і ліцензії, а також в державних установах, що надають різні послуги". При цьому він не уточнив, які саме послуги мав на увазі.

"Тому надзвичайно важливо забезпечити успішну приватизацію. У рамках поточних реформ минулої осені ми прийняли необхідне законодавство про приватизацію", - додав глава Кабміну.

Зазначимо, що результати соціологічного дослідження, проведеного фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова, показують, що 80% українців вважають боротьбу з корупцією в країні неуспішною, а 46% - повністю провальною.

Дивіться: Гройсман привітав українців з Новим роком

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, скільки заробляє батько Володимира Гройсмана.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Гройсман, корупція, Кабмін
Суспільство
15.01.2018
Починати слід з малого, аби за кілька років вирватися вперед
0
0
17:34 15.01.2018
Київ може звільнити 74 проросійських активісти, а сепаратисти — 29 полонених
0
0
17:00 15.01.2018
Відсутність будь-якої інформації про готовність МОЗ до локалізації спалахів та можливої епідемії, наявність достатньої кількості вакцини – все це працює на руку істерії
0
0
16:35 15.01.2018
Конфуз депутата у їдальні отримав несподіване продовження
0
0
15:43 15.01.2018
Замість нардепа причини озвучують його адвокати
0
0
15:22 15.01.2018