Гройсман вважає "перебільшеною" головну проблему України. І взагалі у нас все чудово

поділитись
Прем'єр поспілкувався з іноземними журналістами

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив в інтерв'ю грузинському Forbes, що проблема корупції в Україні "перебільшена".

"Багато наших ворогів зацікавлені у дестабілізації України, і вони завжди висувають проблему корупції в нашій країні. Вони постійно повторюють, що корупція дуже поширена ... І я вважаю, що це перебільшено", - впевнений Гройсман.

Більш того, прем'єр стверджує, що в значній кількості сфер корупція нібито вже переможена. На його думку, ця проблема висвітлюється в найбільш негативному світлі, для того, "щоб Україна, разом з її населенням в 40 мільйонів чоловік виглядали погано".

На питання журналіста про те, чи дійсно прем'єр вважає корупцію переможеною, Гройсман відповів, що вона залишилася в "правоохоронних органах, судах, органах, що видають дозволи і ліцензії, а також в державних установах, що надають різні послуги". При цьому він не уточнив, які саме послуги мав на увазі.

"Тому надзвичайно важливо забезпечити успішну приватизацію. У рамках поточних реформ минулої осені ми прийняли необхідне законодавство про приватизацію", - додав глава Кабміну.

Зазначимо, що результати соціологічного дослідження, проведеного фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова, показують, що 80% українців вважають боротьбу з корупцією в країні неуспішною, а 46% - повністю провальною.

Дивіться: Гройсман привітав українців з Новим роком

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, скільки заробляє батько Володимира Гройсмана.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Гройсман, корупція, Кабмін
За його словами, вранці, коли починалася акція, під Радою не випадково майже не було правоохоронців
0
0
21:17 19.06.2018
Перша леді, діти та партнери гаранта - тут є все
0
0
18:56 19.06.2018
Лідер "Батьківщини" наголосила, що стратегічна мета України – повноправне членство в Європейському Союзі та НАТО
0
0
18:09 19.06.2018
Про рішення суду сповістять московське представництво "Газпрому" і протягом 48 годин російський монополіст повинен надати "Нафтогазу" список своїх активів
0
0
16:58 19.06.2018
В той же самий час керівництво "Нафтогазу" нарахувало собі 1,5 млрд грн премій за перемогу в ще не закінченому суді над "Газпромом"
0
0
15:48 19.06.2018