У Росії не дає спокою те, що Україна отримує значну підтримку з боку країн Європейського союзу. Приводом для уїдливих коментарів став литовський "план Маршалла", який розробили для розвитку української економіки.

Скористався нагодою й свою експертну думки висловив голова комісії Ради Федерації Росії з інформаційної політики Олексій Пушков в Twitter. Він сказав, що "план Маршалла" є "викиданням грошей на вітер".

"В ЄС скептично ставляться до нового" плану Маршалла "для України: вкладати щорічно 5 млрд в чорну діру київської корупції бажаючих мало", - стверджує Пушков.

Він написав, що на підтримку плану розвитку виступають ті країни, які зовсім недавно вступили в Євросоюз. Це, наприклад, країни Балтії. На думку Пушкова, вони розраховують, що "за це сумнівне задоволення заплатять інші".

Раніше Сейм Литви підготував новий план допомоги Україні, який передбачає щорічну допомогу від Європейського Союзу в розмірі п'яти мільярдів євро в контексті євроінтеграції.

Популярні новини зараз

"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"

Ірина Федишин показала неймовірну весну у Львові: любов гуляє древніми вулицями

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, російський сенатор Олексій Пушков зганьбився, намагаючись пожартувати над президентом України Петром Порошенко.