Анатолій Гриценко розповів, чому народ розчарувався в лідерах, яких обрав після Революції гідності.

Вже починаючи з березня 2014 року нова влада пішла на використання "старих схем", і в ній теж домінувала корупція. Про це заявив лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко, передає Politeka.

"Я не говорю ще про Порошенка, я кажу про зміни, які настали чи не настали після Революції гідності. Вже тоді все почалося", — додав він, підкресливши, що піднімав цю проблему вже навесні 2014-го. Гриценко додав, що після перемоги на виборах президента Петро Порошенко замість того, щоб приділяти увагу проблеми Верховного Головнокомандування, захопився рейтингами популярності, медійними та іміджевими проблемами.

"Якщо ви запитаєте, що робити, то єдиний шлях — це об'єднуватися: корпоративна солідарність журналістів, неурядових організацій, політична ... Ми в політичному плані також об'єднуємося, тому що команда повинна бути потужна, йти і перемагати", — розповів Гриценко.

Популярні новини зараз
Не залишилося кому захищати кордони — у росії всі війська кинули на війну з Україною Євген Клопотенко з "МастерШеф" винайшов заміну шаурмі і чебурекам: "Два роки мріяв" Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

"Якщо ми говоримо про відповідність дій влади тому, що очікують і що заслужили люди, то повиннна прийти інша мораль, інша етика в державні кабінети. Не набивати кишені, не брехати направо і наліво, не тиснути на суспільство, а навпаки — спиратися на його підтримку. Тоді це буде працювати", — додав політик.

Раніше Анатолій Гриценко заявив, що виступає за "заморожування" конфлікту на Донбасі. На думку колишнього міністра оборони, найкращим вирішенням питання української кризи буде розтягнути його на роки.

Зокрема, відповідаючи на питання, що потрібно зробити для відновлення суверенітету на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей, Анатолій Гриценко зазначив, що рішення конфлікту на Донбасі необхідно залишити в підвішеному стані. За словами політика, потрібно розробити довгострокову реалістичну стратегію деокупації та реінтеграції.

"Конфлікт повинен бути заморожений ... (Стратегія) повинна здійснюватися у відповідності з об'єктивними умовами", — заявив політик.

Нагадаємо, політик Міхеїл Саакашвілі запропонував власний спосіб нокаутувати корупційно-олігархічну політичну систему в Україні.

Як повідомляв Знай.ua, стало відомо, навіщо Путіну Азовське море.

Також Знай.ua писав, що в Печерському районі Києва було відзначено вкрай незадовільний стан таблиці, яка вказує на вулицю Героїв Небесної сотні, розміщеної над меморіалами загиблих героїв.