Народний депутат від партії "Удар" Віталій Чепінога прокоментував брехню президента Росії Володимира Путіна про королеву Анну Київську та історію України.

Про це він написав у Facebook.

"Ось, Путін поїхав у Францію і каже, що російсько-французькі відносини почалися з Анни Ярославни. З Анни Ярославни, владимвладимирович, почалися українсько-французькі відносини. А з російських відносин у Анни Ярославни тільки ведмідь був, - в клітці жив", – написав Чепінога.

Він зазначив, що п'яна дружина Ярослава Мудрого зловила хижака десь у Карельських болотах. Тварина ніхто не кривдив і годували добре, а саксонський посол і зовсім привіз йому губну гармошку з берести. Ведмедя одного разу відвели в монастирську бібліотеку, де він відірвав обкладинку від прижиттєвого видання "Метафізики" Аристотеля і хотів з'їсти. Після цього випадку, хижака не пускали. І донині висить табличка: "З ведмедями хід заборонено".

Чепінога обурився згадкою Анни Ярославівни, назвавши Путіна негідником, і побажавши йому, щоб снилася гола співачка Надія Бабкіна з віялом.

Популярні новини зараз

У харківському морзі аншлаг, родичі вишикувалися в чергу - "Поминки справляють на капоті"

Кума Дзідзьо Цибульська розставила ноги і дуже здивувалася: "Її немає. Не мочи штани"

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Показати ще

Скіки собитій в світі відбувається, шо не вспіваєш на все реагірувать своїм аналітічеським разумом... От, Путін поїхав...

Posted by Vitalii Chepynoga on Monday, 29 May 2017

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", президент країни-агресора розповів президенту Франції Еммануелю Макрону про Анну Ярославну на зустрічі.