Група російських хакерів зламала електронні пошти низки відомих політиків, у результаті чого стало відомо про наявність у лідерів партії "Опозиційний блок" Сергія Льовочкіна і Юрія Бойка паспортів громадян Російської Федерації.

Про це йдеться в матеріалі from-ua.com.

"Ніщо не віщувало сенсацій, поки в рунеті не виявилася досить сенсаційна інформація, яка буквально підірвала Мережу і напевно буде мати політичні наслідки для деяких українських політиків. Мова йде про лідерів "Опозиційного блоку" Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна. Як йдеться у повідомленні, днями група російських хакерів «зламала» електронні пошти кількох відомих політиків, серед яких український депутат Сергій Льовочкін", – повідомили журналісти NewsNetwork.

За їх словами, те, що викинули в Мережу ці хакери, безумовно, представляє інтерес не тільки для соцмереж, але і для українських правоохоронців.

"Серед гуляючого по Мережі, зокрема, три дуже цікавих публікації. Перша – схема «Клірингового дому» (Україна), через який "відмиваються" накрадені гроші і про яке неодноразово писали, в тому числі й вітчизняні ЗМІ. Також схема відходу від податків групи офшорних компаній, сліди яких ведуть до того ж Льовочкіна та його сестрі –народному депутату України Юлії Льовочкіної", – сказано в сюжеті.

Популярні новини зараз

Льоша з "Холостячки" підкорив Буковель з таємничою блондинкою: "Обняв"

Ірина Білик зізналася, коли возз'єднається з чоловіком: "Давайте разом..."

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

Потап дістав свій довгий і рожевий перед Каменських в бікіні: "Щоб його розважали"

Показати ще

Але найцікавіше, про що повідомляє NewsNetwork, – це опубліковані хакерами фотографії реальних паспортів громадян Російської Федерації на ім'я Льовочкіна Сергія Володимировича і Бойка Юрія Анатолійовича (зазначена на обох документах дата видачі – 10.01.2018).

"Цікаво, що скажуть з цього приводу в "Опозиційному блоці" і буде реакція їх колег по парламенту, а головне – українських правоохоронних органів на явні факти порушення законів України? А поки ми чекаємо, російські хакери, за їх запевненням, продовжують вивчати вміст зламаних скриньок і обіцяють "засвітити" ще чимало цікавих подробиць", – йдеться наприкінці сюжету.