Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман абсолютно не виконує обіцянок, які давав при вступі на посаду, українці не задоволені його роботою. Про це у Facebook написав Михайло Шнайдер.

"Гройсман - лікар, Гройсман - сварщик, Гройсман - комбайнер, Гройсман - робітник на заводі. Ну а коли ви станете справжнім прем'єр-міністром, Володимир Борисович? Вже більше двох років ви руководитете державою. І за всі ці роки, окрім популізму та піару, українці абсолютно нічого не побачили. Мізерні збільшення пенсій і зарплат викликають тільки роздратування. А гучні заяви про боротьбу з контрабандою і незаконною вирубкою лісу викликають просто сміх. Ну не можуть бджоли боротися проти меду. І ви це прекрасно знаєте, Володимир Борисович", - пише Шнайдер в пості.

Гройсман - Врач, Гройсман - Сварщик, Гройсман - Комбайнер, Гройсман - Рабочий на заводе. Ну а когда вы станете настоящим...

Posted by Mihail Shnayder on Friday, 20 July 2018

Він запитує у Гройсмана, коли народ нарешті побачить результати двухрічного правління.

"Слова-це стрясання повітря. А де ж реальні справи? Коли ви нарешті виконайте вашу знамениту обіцянку. І покажіть всім нам, як треба управляти державою? І нарешті, коли український народ побачить результати вашої "важкої" роботи? Ось такі прості запитання. На які хотілося б почути ваші відповіді, Володимир Борисович", - пише він.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", кабінет міністрів заборонив виплачувати винагороди і бонуси в державних компаніях. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу.

"Я поважаю корпоративне управління, я поважаю незалежність наглядових рад, я все це поважаю, але я прошу поважати в тому числі український народ, сприймати реальність, а не жити десь у захмарних цифрах, історіях. Тому, колеги, я прошу підтримати рішення - заборонити виплату винагород і бонусів у державних компаніях", - зазначив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Нагадаємо, кабінет міністрів України планує до кінця року підвищити мінімальну зарплату, тим самим збільшивши заробітки працівникам медичної сфери, освіти та культури. Про це в ефірі українського телеканалу заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.