Імперія зла: Лондон висунув Путіну жорсткий ультиматум

поділитись
Нові вимоги

Британський прем'єр Тереза Мей під час засідання Ради національної безпеки заявила, що за отруєнням колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля, ймовірно стоять представники РФ.

Прем'єр уточнила, що Скрипаль був отруєний нервово-паралітичною речовиною російського виробництва з сімейства "Новачок".

"Стало ясно, що Скрипаль був отруєний військовим нервово-паралітичним речовиною, розробленим в Росії. Речовина входить у групу нервово-паралітичних речовин, відомих як "Новачок", — сказала прем'єр. Мей також зажадала від Росії протягом двох днів надати пояснення по справі отруєння Скрипаля і відзвітувати, потрапив газ у Британії випадково, або Скрипаль був навмисно отруєний російською стороною.

Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон вже оголосив послу РФ, що Росія повинна "негайно забезпечити широке і повне розкриття" своєї програми "Новачок" з контролю за нервово-паралитическими газами в Організації по забороні хімічної зброї до кінця вівторка, 13 березня.

У зв'язку з цим посла РФ викликали в МЗС Великобританії і зажадали з'ясувати, йдеться про безпосередніх діях Москви проти Великобританії, або ж росія не змогла забезпечити належний контроль над нейропаралитическим речовиною російського походження, яке виявилося у третіх осіб.

"Сьогодні вдень мій друг, глава МЗС Борис Джонсон — ред.), викликав російського посла в міністерство закордонних справ Великобританії і попросив його пояснити, про який з двох варіантів йде мова", — сказала Мей, виступаючи в Палаті громад британського парламенту.

Як повідомляв портал "Знай.uа" у Москві назвали "цирковим шоу" виступ прем'єр-міністра Великобританії Терези Мей в британському парламенті, під час якого вона заявила, що Росія може стояти за отруєнням розвідника Сергія Скрипаля. У відомстві заявили, що заява Мей це лише чергова політична кампанія проти російської влади.

Автор матеріалу: 
Андрей Волков
Президент РФ Володимир Путін вважає за краще не вступати в конфронтацію з США
0
0
18:35 19.04.2018
Він пояснив, чого хоче від життя людей
0
0
17:55 19.04.2018
"Жодна зброя сьогодні не потрібна, дай телебачення – і можна зробити що завгодно", - Шахов
0
0
16:40 19.04.2018
Він терміново хоче щось сказати
0
0
16:36 19.04.2018