Прапор Української повстанської армії - червоний з чорним - існує вже багато десятиліть. Але тільки зараз Верховна Рада вирішила регламентувати його використання.

Авторами нового законопроекту стали десять народних депутатів з правлячої більшості і національно-патріотичних партій. Номер цього документа вже є на сайті парламенту, однак, текст майбутнього закону поки не опублікований.

Тиждень тому депутати Львівської мерії прийняли постанову. Згідно з ним, передбачається вивішувати прапор УПА на свята та пам'ятні дати, які мають відношення до становлення української державності. Красуватися чорно-червоне полотнище буде на флагштоку перед будівлею Львівської міськради.

Дні народження Бандери, Шухевича і Коновальця, свята проголошення Україною незалежності, її Збройних сил, створення УПА, а також ряд інших важливих дат - все це приводи для виставлення прапора УПА на загальний огляд.

Популярні новини зараз

Кіт Андрія Садового насмішив львів'ян - бігає, наче вжарений: "Коли був вуличним і оселився у мерії"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

"Холостяк" Заливако приголомшив зізнанням поруч з Микитою Добриніним: "У мене як у кота"

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Показати ще

Приклад львівських колег виявився заразливим і для депутатів ВР. Поки що не цілком зрозуміло, чи є такий законодавчий хід своєрідною відповіддю на "антибандеровский" закон, ухвалений раніше полским Сеймом. Нагадаємо, що в цьому документі передбачається залучення до кримінальної відповідальності осіб, які посміють заперечувати злочини, вчинені українськими націоналістами в минулому столітті.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" 27 березня ряд представників радикальних українських националiстичних рухів зірвав проведення культурного заходу в Києві. Крім того, націоналісти захопили готель "Велика Московська", що знаходиться в даний момент на реконструкції. На фасаді будівлі молоді люди вивісили транспаранти з написами "Це власність одеситів" і "Відкрито для людей".