Дії спецназівців СБУ "Альфа" схопити колишнього губернатора Одещини та лідера політичної партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі є повторенням "історії Гонгадзе".

Про це заявив соратник політика Давид Сакварелідзе у себе на сторінці в соціальній мережі.

"Порошенко хоче повторення "історії Гонгадзе" в кубі і кровопролиття в Києві. У страху втратити владу і одержимий ненавистю до Михайла, Порошенко збирається пролити кров українців. Хочемо попередити Петра Олексійовича: разом з Михайлом весь час пересувається велика група наших неозброєним друзів які пройшли війну, які так просто нікому, навіть порошенківському спецназу, не віддадуть свого лідера", - зазначив він.

Соратники Міхо повідомили, що до готелю прибуло близько півтора десятка бійців "Альфи", однак охоронці закладу стали на заваді планам "Альфи" Саме це і допомогло Саакашвілі врятуватися від затримання.

Популярні новини зараз

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Показати ще

На опублікованих кадрах видно, що до готелю прибули соратники політика, а також позафракційний парламентарій Юрій Дерев'янко. Трохи пізніше до журналістів вийшов і сам Саакашвілі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", соратник лідера "Руху нових сил" Давид Сакварелідзе повідомив про навалу бійців "Альфи" та покликав громадськість на допомогу.