Протидія Кремля об'єктивному розслідуванню катастрофи літака малайзійських авіаліній Boeing MH17 фактично вказує на причетність російської влади.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з литовською колегою Далею Грібаускайте. Україна і країни, чиї громадяни загинули в авіакатастрофі, наполягали на початку міжнародному розслідування трагедії.

"Сьогодні РФ блокує створення трибуналу щодо збивання літака MH17. Це явка з повинною", - процитував слова Порошенко його прес-секретар Святослав Цеголко в Twitter.

Раніше представники міжнародної слідчої групи заявили, що літак MH17 збила ракета з комплексу "Бук", привезеного на окупований Донбас з Росії. Його помітили в Первомайському районі, а цю територію на момент катастрофи контролювали бойовики.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, журналістам вдалося визначити російських солдатів, які привезли комплекс БУК на територію України.

Популярні новини зараз
Арктичний холод та потужні снігопади: українців попередили про екстремальну зиму Нові правила грошових переказів: які суми стануть приводом для перевірки У шкільних їдальнях переписали меню: як відтепер годуватимуть дітей Дату зимових канікул буде змінено: до чого готуватись батькам і школярам
Показати ще