Міністр закордонних справ України сказав, що спочатку відбудеться телефонна розмова в "нормандському форматі", потім – зустріч.

За словами Павла Клімкіна, позиція президента Франції Еммануеля Макрона полягає в тому, щоб не давати російській стороні затягувати час. Він не дасть Кремлю "тягти кота за хвіст", а натомість намагатиметься в координації з Україною а також Німеччиною тиснути на Росію, щоб добитись конкретних результатів у двох ключових сферах: безпека і звільнення заручників.

Клімкін також поділився враженнями від зустрічі у Франції.

"Враження дійсно класне. Для мене це було важливо в контексті зустрічі з моїм новим колегою - міністром закордонних справ Франції Ле Дріану, з яким ми домовилися, що я відвідаю Париж найближчим часом, і, можливо, і французький і німецький міністри разом відвідають Україну . Мені дуже подобається стиль президента Макрона. Це поєднання уваги до деталей, розуміння деталей і одночасно рівень стратегічного аналізу. Саме це розуміння того, де ми знаходимося, куди ми повинні прийти, необхідність робити дуже чіткі кроки ", - сказа л Клімкін.
Він додав, що в ході зустрічі обговорили і економічні питання, і Франція зараз має шанс стати лідером в допомозі Україні в реформах державної служби.

За його словами, приділили увагу і тому, як посилити ОБСЄ.

"Оскільки реально місія ОБСЄ повинна контролювати всю ситуацію, то це буде теж дуже важливий момент на наступних дискусіях "нормандського формату". І не тільки", - додав міністр.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Порошенко 26 червня прибув з офіційним візитом до Франції. У Парижі він провів першу зустріч з новообраним президентом Франції Еммануелем Макроном. Зокрема, говорили про майбутню зустріч в "нормандському форматі".

Популярні новини зараз

Невакцинованих українців чекатимуть поліцейські на ринках і в маршрутках

Скандальну Галину Третьякову за хамство можуть позбавити депутатського мандату

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще