З 10 серпня на столичні парковки чекають великі зміни. Оплату за паркомісце більше не можна буде робити готівкою.

"Готівки на парковках міста Києва взагалі не буде", - сказав в ефірі телеканалу "112 Україна" мер Києва Віталій Кличко.

Тепер розплатитися стане можливим лише через паркомати, смс, або місячні талони на паркування. За словами мера, місячні талони можна буде придбати "в різних кіосках продажу преси".

"Дано таке завдання. Це такий експеримент до того часу, поки не буде проголосований закон про парковки. Якщо ж хтось після 10 серпня стягне з вас гроші за паркування, можете сміливо телефонувати в поліцію", - роз'яснив нововведення столичний мер.

Популярні новини зараз
Штормити буде сильно і неодноразово: Україну в грудні накриє низка магнітних бур - дати Гороскоп на сьогодні 5 грудня: задоволення Тельців, динаміка Близнюків та хвилювання Скорпіонів Графіки відключення світла можуть скасувати Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай. ua, героїв паркування виховають гривнею.