Народний депутат Віктор Балога розкритикував політичну діяльність українського президента Петра Порошенка – він стверджує, що нинішній глава держави нібито не відрізняється від свого попередника.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.

Він нагадав, як три роки тому Порошенко давав обіцянку продати власний бізнес і мав усі шанси увійти в історію. Депутат вважає, що гасло гаранта "Жити по-новому" слід змінити на "Жити чесно".

"Ми були впевнені, що після Майдану більше ні в кого рука не підніметься красти, а язик - не повернеться брехати. І якщо нинішній Гарант і увійде в історію, то вона буде дуже подібною до тієї, яку написав його попередник. Виявилося, що одна людина може обманути 40-мільйонну націю. Але це вже вдруге в новітній історії і маю надію – востаннє", - додав депутат.

Слід відзначити, що Віктор Балога був очільником адміністрації за часів перебування при владі Віктора Ющенка. Втім, невдовзі виявив бажання залишити посаду, аргументуючи це тим, що не бачить сенсу працювати в умовах, коли "пропозиції секретаріату грузнуть в апараті президента".

Популярні новини зараз

Тіна Кароль приголомшила екстримом з 11-річним сином: "Ти тільки акуратно"

Тіна Кароль отримала особливу статуетку Yuna 2021: "Навіть не очікувала"

Керівниця "ПриватБанку" обчистила українців на 8,2 млрд - оголошено в розшук

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Балога зізнався у фінансуванні "Правого сектора" Закарпаття.