Жителі приконфліктних зон повідомляють, що терористи періодично разграбляют дачі та покинуті житлові будинки на північно-західних околицях Донецька:

"З'їздив на дачу в район Ясинуватського блокпоста... Дачі розкриті, виламані двері, вікна, вирізається кабель..."

"В місті така ж хрень ще з 14-го року, незважаючи на обіцянки "маршала" (Захарченко) про патрулях в обстреливаемых районах. Тещин будинок на Стратонавтів (вулиця в Донецьку перед ДАП) розікрали грунтовно!"

Також, ОБСЄ повідомила, що терористи не допускають спостерігачів ще один прифронтовій населений пункт на північ від Донецька – Круту Балку. Жителі цього пункту раніше часто скаржилися на терористів, в тому числі і на розбій і вбивство сім'ї молочників. Зараз скарг немає – з високою ймовірністю внаслідок відсутності мешканців.

Популярні новини зараз

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

57-річна Моніка Беллуччі розповіла, як виглядати бездоганно без жодної пластики: "Не залежить від віку"

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Показати ще

ОБСЄ повідомила і про пересування в цьому районі колони бронетехніки – її спостерігачі зафіксували слідами на дорозі між Ясинуватій і Макіївкою.

Раніше Знай.ua писав, що українські військові жартома встановили на одну із зруйнованих будівель в Авдіївській промзоні прапор Італії. Це викликало занепокоєння серед терористів та їхніх пропагандистів.

Реакція бойовиків не змусила себе чекати - на одному з ресурсів відразу ж вийшов сюжет, в якому стверджується, що на боці Збройних сил України на Донбасі нібито воюють іноземні найманці.

Також нагадуємо, що державне підприємство "Укравтобуспром" розробляє новий бронеавтомобіль Сavalier 4×4, який будуть використовувати як тактичний бронерованный автомобіль.

При цьому його також можна використовувати в якості транспортної платформи для легкого вогнепальної і ракетної зброї, засобів зв'язку та інших систем оборони. Підійде він і для розвідки, пише "Автоблог".

Також конструкція корпусу V-подібної форми забезпечує безпрецедентну захист екіпажу від вибухів.

Тим часом, бойовики на Донбасі внаслідок обстрілу "третьої сили" втратили безліч техніки і одного зі своїх кращих коректувальників. Відео обстрілу опубліковано на Facebook сторінці волонтерського фонду "Повернися живим".