У соціальних мережах обурюються через призначення екс-беркутівця Андрія Ткаченко главою муніципальної поліції Дніпра. Блогери дивуються, як міг мер Борис Філатов піти на таке призначення і пригадали йому, як «він відсиджувався в Ізраїлі під час Майдану».

Нагадаємо, в суботу Філатов написав в Facebook, що призначив главою муніципальної поліції колишнього співробітника «Беркуту». «Я беру на роботу в міськвиконком командира дніпропетровського «Беркуту» часів Майдану - Андрія Ткаченко. Тепер він, а не правосек і доброволець Кирило Харахулах, буде командувати муніципалами... », - написав мер.

Журналіст і блогер Євген Назаренко запропонував на сторінці Філатова в Facebook, представити нового голову муніципальної поліції на Інститутській, за що був заблокований мером Дніпра. 

«Тут схоже одного мера, якого по суті Майдан завів в крісло, щоб не дай Бог туди не сів Вілкул - геть придавило короною. До сих пір ставився до нього нейтрально і в чомусь навіть з симпатією», - прокоментував блогер Роман Синіцин. 

«Філатов вже перетворився з опонента і противаги опоблоку в регіоні на зручну і робочу для них фігуру. Якщо чесно, я вже щось перестаю помічати між ними різницю», - прокоментував Роман Кулик. 

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Молоденька дружина Віктора Павліка розпустилася після весілля: принади без ліфчика побачили всі

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Показати ще

У той же час політичний оглядач Олександр Аронець у своєму коментарі у Facebook зазначив, що Філатов не підтримував Майдан і знаходився в цей час в Ізраїлі.

«Просто штрих до портрету. Філатов пересидів всю Революцію Гідності в Ізраїлі. А Ми, лохи, тут життями ризикували і з беркутом на смерть билися)))», - прокоментував він призначення Ткаченко главою муніципальної поліції міста.