Котиків спробуйте: подруга Януковича жорстко проїхалася по віруючим

поділитись
Несподівана заява

Одіозна Олена Бондаренко знову відзначилася черговим перлом.

Так, екс-член Партії регіонів заявила, що перш ніж створювати в Україні помісну православну церкву, владі слід "потренуватися" на католиках.

Цинічну заяву про експерименти над українськими віруючими вона зробила, виступаючи в ефірі пропагандистської програми "Право голосу" на одному з російських телеканалів.

"Послухайте, Україна — багаторелігійна, багатоконфесійна країна. Якщо вже так хочеться тренуватися, нехай тренуються на кішечках. Є католики в Україні. Нехай вони оголосять про те, що вони не будуть підпорядковуватися Ватикану та Папі Римському, нехай створюють свою помісну католицьку церкву. Чудово, правда? Ось позитивізм такий. Нехай вони візьмуть приклад такої і покажуть, як вони це будуть робити", — в'їдливо зауважила Бондаренко.

Бондаренко також запам'яталася недавньою заявою, а саме: "Україні потрібно судити тих, хто підтримує створення помісної православної церкви, так само як сепаратистів", - заявила скандально відома екс-член Партії регіонів Олена Бондаренко.

Відомо, що одіозна соратниця колишнього президента Віктора Януковича обурилася тим, що бажаючих відділити Донбас від України вважають такими, а людей, що прагнуть створити незалежну від Москви церкву — ні. Свою думку Бондаренко озвучила в ефірі пропагандистської програми "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".

Як повідомляв портал "Знай.uа" місцеві влада отримала право обмежувати продаж алкоголю. З дозволу президента України Петра Порошенка, органи місцевого самоврядування можуть самостійно обмежувати продаж спиртних напоїв в певний час доби.

Про це стало відомо з офіційного сайту Верховної Ради. Відповідний законопроект №3149 депутати ухвалили в березні цього року. На ресторанне господарство дане обмеження не поширюється. Порушення заборони торгівлі алкоголем буде тягнути за собою адміністративну відповідальність.

Автор матеріалу: 
Андрей Волков
Теги: 
Бондаренко, віра, РФ
Раніше російськові військові заблокували порти на березі Азовського моря
0
0
20:55 16.08.2018
Розвинути таку бурхливу діяльність у досить скрутні для країни часи, Таланчуку допомогли зв'язки в Міністерстві освіти України та КМДА
0
0
20:11 16.08.2018
Окупаційна "влада" відзначилась черговою незрозумілою заявою
0
0
19:42 16.08.2018
За словами російського бізнесмена Чичваркіна, Ходорковський пробув в окупованому Донецьку два чи три дні
0
0
19:07 16.08.2018
Сенцову не обязательно лично обращаться с прошением о помиловании к Путину, поскольку в свое время Надежда Савченко этого не делала
0
0
18:48 16.08.2018