Одіозна Олена Бондаренко знову відзначилася черговим перлом.

Так, екс-член Партії регіонів заявила, що перш ніж створювати в Україні помісну православну церкву, владі слід "потренуватися" на католиках.

Цинічну заяву про експерименти над українськими віруючими вона зробила, виступаючи в ефірі пропагандистської програми "Право голосу" на одному з російських телеканалів.

"Послухайте, Україна — багаторелігійна, багатоконфесійна країна. Якщо вже так хочеться тренуватися, нехай тренуються на кішечках. Є католики в Україні. Нехай вони оголосять про те, що вони не будуть підпорядковуватися Ватикану та Папі Римському, нехай створюють свою помісну католицьку церкву. Чудово, правда? Ось позитивізм такий. Нехай вони візьмуть приклад такої і покажуть, як вони це будуть робити", — в'їдливо зауважила Бондаренко.

Популярні новини зараз

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

У США помер український меценат і лікар Юрій Сас-Подлуський: повернув реліквії Шептицького і врятував сотні людей

Ірину Білик рознесло на "Осколки": "Зустрів і покохав"

Показати ще

Бондаренко також запам'яталася недавньою заявою, а саме: "Україні потрібно судити тих, хто підтримує створення помісної православної церкви, так само як сепаратистів", - заявила скандально відома екс-член Партії регіонів Олена Бондаренко.

Відомо, що одіозна соратниця колишнього президента Віктора Януковича обурилася тим, що бажаючих відділити Донбас від України вважають такими, а людей, що прагнуть створити незалежну від Москви церкву — ні. Свою думку Бондаренко озвучила в ефірі пропагандистської програми "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".

Як повідомляв портал "Знай.uа" місцеві влада отримала право обмежувати продаж алкоголю. З дозволу президента України Петра Порошенка, органи місцевого самоврядування можуть самостійно обмежувати продаж спиртних напоїв в певний час доби.

Про це стало відомо з офіційного сайту Верховної Ради. Відповідний законопроект №3149 депутати ухвалили в березні цього року. На ресторанне господарство дане обмеження не поширюється. Порушення заборони торгівлі алкоголем буде тягнути за собою адміністративну відповідальність.