Вирок Шевченківського суду Києва у справі ДТП за участю Нестора Шуфрича-молодшого наштовхнув відомого українського політичного сатирика, журналіста Юрка Космина на новий вірш.

На своїй сторінці у Facebook він опублікував "Пісеньку про Шуфричів", в якій йдеться про те, чому служителі Феміди відпустили ймовірного винуватця аварії на поруки впливового батька:

"Пісенька про Шуфричів"

Якщо вам раптово схотілося

Арешту для Нестора Шуфрича

Популярні новини зараз
Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою В Україні вводять колективну відповідальність: єдине житло відберуть через борги родичів Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити
Показати ще

Облиште ідею у зародку

Й беріться за щось перспективніше.

Бо в кожного Нестора Шуфрича

Є ще один Нестор Шуфрич,

А може, й чотири Шуфрича,

Хоч Нестори з них - і не всі.

І кожен із Несторів Шуфричів,

І Шуфричів тих, що не Нестори,

Готовий за іншого Шуфрича

В суді поручитись без сумнівів.

І може, не мало б це значення,

І хр*н би дало це щось Шуфричам,

Та в тому-то й фішка, що з Шуфричів

Один - дотепер депутат...

Як повідомляв портал "Знай.ua", столичні судді обрали запобіжний захід для сина нардепа Нестора Шуфрича.