Крайні заходи: "зальоти" луганського губернатора дійшли до президента

поділитись
Візит Президента, повинен медійно перекрити негатив по Гарбузу та врятувати ситуацію

Проблеми в Луганській області не вирішуються. Місцеві жителі постійно критикують владу.

Про це написав у мережі Віталій Шведов.

"Провальна політика Гарбуза і постійні зальоти, вал негативу змусили Президента вирівнювати ситуацію самостійно. Візит Президента, повинен медійно перекрити негатив по Гарбузу та врятувати ситуацію. Президент по приїзду побачив, що Гарбуз в області відсутня більшу частину часу і нею не займається, все ті ж проблеми, що були рік тому. Краще раз побачити, ніж сто разів почути", - зазначив Шведов.

Ситуація на Луганщині

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що голова Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз знову засвітився на кривавій полюванні.

Так, у соціальній мережі Facebook з'явилися кадри, на яких Гарбуз позує на тлі залитого кров'ю снігу і убитих тварин. Біля ніг усміхненого чиновника лежать лисиця, косуля, олень.

Українці вражені: «Простим смертним полює заборонено, а от царю-батюшці закон не писаний!!! Гарбуз настільки не любить нашу Луганщину, що знищує не тільки людей бідністю, але і відстрілює тварин. І це при тому що будь-який інший мисливець вже б заплатив солідний штраф. А овочу нічого не варто – позує. Якщо керівник сам порушує закони, він може керувати областю??? Ганьба!», «Скоро вони будуть полювати вже на нас»,«Гад!». Зазначимо, це не перші знімки, на яких Гарбуз зображений з вбитими тваринами. Раніше були опубліковані фото, де губернатор посміхається поруч з розстріляними кабанами.

Крім того, у Луганській області, неспокійним прифронтовим регіоном вже тривалий час заправляє губернатор, який зараз навіть не намагається приховати свою прихильність до Росії, а також терористичної угруповання так званої "ЛНР".

Юрій Гарбуз лякає в першу чергу своїми кадровими рішеннями – після чотирьох років протидії України агресору, він спокійно призначає на посаду керівника управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг Юрія Бережного.

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
Гарбуз, Луганщина, Порошенко
Демчина зізнався, що особисто написав заяву до НАБУ, аби його діяльність була перевірена на предмет корупції
0
0
13:27 20.07.2018
Одне з джерел також зазначило, що Трамп попросив Путіна не обговорювати публічно ідею референдуму і дати йому час все обдумати
0
0
10:30 20.07.2018
Трамп похвалився депортацією російських дипломатів, і попередив Путіна
0
0
09:55 20.07.2018
Ситуацію прокоментував учасник подій, народний депутат України від депутатської групи “Воля народу”
0
0
09:05 20.07.2018
Президент США зробив перший крок для прийдешньої зустрічі з Володимиром Путіним
0
0
00:29 20.07.2018