Скандально відомий народний депутат від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін в черговий раз блиснув грамотністю і здібностями до рідної мови.

Як повідомляє портал Рoliteka, на своїй сторінці в Facebook нардеп вирішив висловити свою експертну думку з приводу мовних квот, вірніше повідомити, що це "повна х***ня". Щоб підтвердити свою правоту, Добкін запитав у друзів в соцмережі, чи правильно в День писемності на Диктанті Єдності він написав кожне слово? Здавалося б, просте повідомлення, проте закон підлості любить жартувати: саме в цьому реченні "опоблоківець" наробив помилок.На публікацію відреагував також політолог Олексій Голобуцький, він вказав на граматичні та пунктуаційні помилки Добкіна.


Популярні новини зараз
Ціни кусаються сильно, не кожен гаманець потягне: скільки просять за полуницю та черешню наприкінці травня Лікар назвав популярні ліки, які ніяк не допомагають: гроші "відлітають на вітер" Як дізнатися, звідки "намалювалася" заборгованість у платіжці: Нафтогаз дав пояснення споживачам Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що скандальна дочка Добкіна спокусила не тільки чоловіка.