Скандально відомий народний депутат від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін в черговий раз блиснув грамотністю і здібностями до рідної мови.

Як повідомляє портал Рoliteka, на своїй сторінці в Facebook нардеп вирішив висловити свою експертну думку з приводу мовних квот, вірніше повідомити, що це "повна х***ня". Щоб підтвердити свою правоту, Добкін запитав у друзів в соцмережі, чи правильно в День писемності на Диктанті Єдності він написав кожне слово? Здавалося б, просте повідомлення, проте закон підлості любить жартувати: саме в цьому реченні "опоблоківець" наробив помилок.На публікацію відреагував також політолог Олексій Голобуцький, він вказав на граматичні та пунктуаційні помилки Добкіна.


Популярні новини зараз
По одному кожні два дні: путінське вторгнення забрало життя 42 російських полковників Ірина Федишин осоромилася гомофобними висловлюваннями: "Ти йдеш на х*й вслід за руским кораблем" Представник Великобританії на Євробаченні-2022 пішов стопами Олега Псюка з Kalush Orchestra: не вистачає тільки вишиванки Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..."
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що скандальна дочка Добкіна спокусила не тільки чоловіка.