Російські політтехнологи провалилися з черговим пропагандистським проектом під назвою "Малоросія". Більшість українців асоціює цей термін з приниженням і не сприймають його.

Про це повідомив історик і блогер Юрій Гудименко в ефірі "Обозреватель.LIVE". Він зазначив, що в 2014 році Москва вселяла українцям зовсім іншу думку. Їх називали частиною "одного великого російського народу".

"Одна сім'я, братські народи ... А зараз тобі кажуть:" Ти малорос "", - історик вказав на кардинальну зміну в риториці Кремля.

Гудименко додав, що майже у всіх українців подібна назва стоїть в одному ряду з лайливими словами. "Малоросом" себе ніхто не хоче називати, за винятком відбитих фанатиків.

Популярні новини зараз

Хитрий українець вигадав, як приховати номерний знак від камер автофіксації

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Тоня Матвієнко показала, як наряджає маленьку принцесу: копія Ніни

Арсен Мірзоян показав на кого схожа його маленька Ніна: "Як дві краплі"

Показати ще

Кремль з такими заявами лише погрішив свої плани і втратив величезну кількість потенційних прихильників. Історик підкреслив, що ніхто не захоче асоціювати себе в "малоросами" і іронічно запропонував називати українців "хохлами".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, помічник президента РФ Владислав Сурков різко висловився про плани бойовиків створити "Малоросію".