Російські політтехнологи провалилися з черговим пропагандистським проектом під назвою "Малоросія". Більшість українців асоціює цей термін з приниженням і не сприймають його.

Про це повідомив історик і блогер Юрій Гудименко в ефірі "Обозреватель.LIVE". Він зазначив, що в 2014 році Москва вселяла українцям зовсім іншу думку. Їх називали частиною "одного великого російського народу".

"Одна сім'я, братські народи ... А зараз тобі кажуть:" Ти малорос "", - історик вказав на кардинальну зміну в риториці Кремля.

Гудименко додав, що майже у всіх українців подібна назва стоїть в одному ряду з лайливими словами. "Малоросом" себе ніхто не хоче називати, за винятком відбитих фанатиків.

Популярні новини зараз

Синютка може відібрати мерське крісло у Садового - останні дані екзитполу

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще

Кремль з такими заявами лише погрішив свої плани і втратив величезну кількість потенційних прихильників. Історик підкреслив, що ніхто не захоче асоціювати себе в "малоросами" і іронічно запропонував називати українців "хохлами".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, помічник президента РФ Владислав Сурков різко висловився про плани бойовиків створити "Малоросію".