У Росії зацікавлені, щоб між Північною Кореєю і США почалася тривала війна.

Про це йдеться в матеріалі для ZN.UA експерта Віктора Каспрука. Він упевнений, що протистояння з КНДР відверне увагу світової спільноти від Сирії і України.

"Тим часом в Кремлі зацікавлені, щоб США втягнулися в військово-дипломатичне протистояння з Північною Кореєю. Москва і далі буде підкидати американцям" північнокорейську карту ", сподіваючись, що на якомусь з етапів протистояння їм не вистачить терпіння спокійно спостерігати за провокаціями Пхеньяна, і вони вдарять першими", - пише експерт.

Більш того, війна з Корей дозволила б Росії піти з Сирії і таким чином вже не намагатися відволікати увагу від України. Тоді б Кремль почав новий етап своєї "української кампанії".

Популярні новини зараз

Головні новини за 2 грудня: закриття України через "Омікрон", людина під поїздом в метро, держбюджет на 2022 рік і "ріднулі" Злати Огнєвіч

Українці все ж отримають 1000 грн від Зеленського - нардепи проголосували "За"

Українським школярам пояснили, коли почнуться зимові канікули – з класу за новорічний стіл

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

Показати ще

Корея в протистоянні з США

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ускладнення відносин між Україною та Польщею спробує використовувати в своїх інтересах Росія. А щоб підсилити існуючі протиріччя на дипломатичному і культурному рівні, Кремль піде вже перевіреним і зовсім нечесним шляхом - використовує власні спецслужби.

Екс-начальник Генштабу ВСУ вважає, що польська сторона неодноразово піддавалася впливу ФСБ, тоді як більшість країн Євросоюзу на власному досвіді вже переконалися в небезпеці втручання пропутінського оточення.