Українські політики-втікачі, які переховуються в Росії, заявляють, що повернуться в Україну і "відродять" її.

Про це одіозні політики Микола Азаров, Віталій Захарченко, Андрій Клюєв та Станіслав Шуляк заявили на прес-конференції в Москві 26 квітня.

"Ми обов'язково повернемося до нашої країни. Можете записати, я можу розписатися. Ми представники тієї самої України, якої не хоче бачити нинішній режим. Ми обов'язково повернемося і обов'язково відродимо Україну, змінивши її політичний курс. Я в цьому глибоко переконаний", - цитує Азарова "Українська правда". 

Популярні новини зараз

Ексдружина Потапа подарувала Дорофеєвій прощальний поцілунок у п'яту точку

Львів'янин з трояндами став на одне коліно в центрі міста, романтика зашкалює: "Будеш моєю дружиною?"

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Показати ще

 Також запевняє, що повернеться в Україну і колишній міністр МВС України Віталій Захарченко.

"Я дуже тісно пов'язаний з Україною. Активні роки віддав цій країні. І, безумовно, своє майбутнє, і політичне в тому числі, я з цією країною пов'язую", - сказав Захарченко.

 Пообіцяв повернутися і колишній командувач внутрішніми військами МВС України Станіслав Шуляк.

"Буду (повертатися, – ред.). Хочу повернутися в Україну, де червоний прапор перемоги і георгіївська стрічка будуть гордістю і честю країни, а дивізіон СС "Галичина" буде плямою тяжкої ганьби. Ось я хочу повернутися в таку країну і докладу всіх своїх зусиль, щоб так було", - сказав Шуляк.

 Прес-конференція в Москві тривала трохи більше години, на ній були присутні близько 2 десятків журналістів, з них тільки 1 журналістка з України, якій Азаров читав мораль замість відповісти на питання.

 На початку політики-втікачі спекулювали на темі допиту в Оболонському суді в справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича, а потім озвучили тези Кремля, які раніше озвучував український президент-утікач.

Вони повторили заяви "про держпереворот, про зброю у мітингувальників на Майдані, про те, як Янукович нікуди не тікав і як готував мирну угоду з опозицією, як розкололи країну і здали Крим".

Захарченко також повідомив, що, коли утікав з України, то вивіз з собою докази.

"З перших днів веду своє розслідування, і зумів не тільки вивезти папки, а й за допомогою соратників добути цінні відомості, вже перебуваючи тут в Росії", - сказав він.

За словами Захарченка, в "його папках" є "велика кількість доказів, що не було ніякої необхідності починати АТО".

"Є документ на ім'я Турчинова, Авакова, Парубія. Документ аналітичний, дуже серйозний, в якому дається оцінка стану на Донбасі, але влада наказала документ відкликати і знищити, тому що напад на Донбас було погоджено з їх кураторами", - сказав Захарченко.

Цих документів він не продемонстрував, але зазначив, що покаже їх суду, який буде "об'єктивно і всебічно" розглядати справу про держзраду.

Як повідомляв портал "Знай.ua", зниклий екс-прем'єр-міністр Азаров платить українським журналістам по $300, за участь в прес-конференції.