Перший віце-прем'єр міністр України Степан Кубів доручив органам виконавчої влади врегулювати ринок лотерей, повідомляє УНН з посиланням на повідомлення прес-служби МЕРТ.

Міністерству фінансів та Міністерству юстиції доручено доопрацювати проект ліцензійних умов для лотерей і до 23 лютого погодити його з Державною регуляторної службою та Антимонопольним комітетом України.

«У разі необхідності провести погоджувальну раду за участю зацікавлених осіб», - повідомляється в протоколі від 16 лютого.

У повідомленні прес-служби також зазначено, що Кубів зобов'язав врегулювати податкові надходження від лотерей до бюджету.

"За даними Мінфіну, за 2017 рік в один із операторів зібрав ставок на більш 307 млн ​​гривень, а заплатив податків на 13 млн гривень. Другий оператор зібрав ставок на 0,4 млн гривень, податків не сплатив взагалі. Обидва користуються прогалинами в законі 2012 року і продовжують працювати, навіть незважаючи на санкції Ради національної безпеки і оборони», - підкреслив Кубів.

Популярні новини зараз
12-річну школярку вигнали з уроку за те, що вона прийшла у дешевій спідниці Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату
Показати ще

Лідером по сплаті податків серед операторів лотерейного ринку є «Українська національна лотерея» (УНЛ). У 2017 році компанія показала сплату податків до держбюджету на рівні 186 мільйонів гривень.

Як повідомлялося в ЗМІ, вже найближчим часом Кабінет міністрів має намір затвердити ліцензійні умови для учасників лотерейного бізнесу в Україні, які врегулюють ринок та встановлять чіткі правила діяльності. Прийняття постанови про ліцензійні умови для учасників лотерейного ринку дозволить запустити процес продажу ліцензій операторам лотерей, що, згідно з планами уряду, принесе державному бюджету близько 2 млрд гривень.

Ліцензійні умови для лотерейних операторів, які має намір затвердити Кабмін, розроблені відповідно до Закону «Про державні лотереї в Україні».

ЗМІ побачили в діях Антимонопольного комітету, який розкритикував положення закону про державні лотереї, спробу відтягнути прийняття ліцензійних умов урядом. На думку журналістів, це робиться в інтересах російських власників лотерейних компаній МСЛ і «Патріот», які з 2015 року перебувають під санкціями і не мають права на господарську діяльність в Україні.