Генеральний прокурор Юрій Луценко «призначив «наглядача »для фальсифікації замовних справ» в Генеральній прокуратурі. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат Віталій Купрій. За його словами, цим «наглядачем» є екс-заступник міністра внутрішніх справ України Володимир Євдокимов. Купрій опублікував відео, на якому за його словами, видно як Євдокимов заходить до будівлі департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ.


Генпрокурор Луценко призначив «смотрящего» для фальсифікації замовних справ! Декілька тижнів тому я зустрівся з екс-слідчим Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Дмитром Сусом. Це саме той слідчий, який зараз знаходиться під вартою після низки скандалів, у яких були замішані Генпрокуратура і НАБУ. Пан Дмитро підтвердив мені, що генпрокурор Луценко видавав протиправні накази фальшувати низку кримінальних справ. Зокрема проти народного депутата Сергія Рибалки, мера Бучі та інших. Для контролю за слідством Луценко відрядив до вищезазначеного департаменту свого колишнього заступника по роботі в МВС Володимира Євдокімова. Саме Євдокімов, не маючи жодного процесуального статусу, посади і на теперішній час продовжує ходити в департамент ГПУ як на роботу. І це підтверджується коротеньким відео, яке я додаю. Порушення таємниці слідства, притягнення до кримінальної відповідальності завідомо невинних людей, зловживання владою і перевищення службових повноважень - ось чим займається зараз Юрій Луценко разом зі своїм поплічником Євдокімовим. Поступово мені стає зрозуміла роль цих «смотрящих» - реалізація злочинних намірів правлячої верхівки! А це і є топ-корупція. Вважаю, що НАБУ має на це відреагувати!

Posted by Віталій Купрій on Tuesday, 27 February 2018


«Генпрокурор Луценко призначив «наглядача» для фальсифікації замовних справ! Кілька тижнів тому я зустрівся з екс-слідчим Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Дмитром Сусом. Це саме той слідчий, який зараз перебуває під вартою після низки скандалів, в яких були замішані Генпрокуратура і НАБУ. Пан Дмитро підтвердив мені, що генпрокурор Луценко видавав протиправні накази фальсифікувати ряд кримінальних справ. Зокрема проти народного депутата Сергія Рибалки, мера Бучі та інших. Для контролю за слідством Луценко відправив вищесказаного департаменту свого колишнього заступника по роботі в МВС Володимира Євдокимова», - написав В. Купрій на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, саме Євдокимов, «не маючи ніякого процесуального статусу, посади і в даний час продовжує ходити в департамент ГПУ як на роботу».

Популярні новини зараз
31-річна дівчина зробила з себе ляльку для втіх і тепер скаржиться на осуд: "Це тіло має існувати" Російські окупанти вішають мирних українців на Луганщині Гороскоп на тиждень 5-11 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Овнів фінансовий рай, Раки травмуються, а Козероги віддають борги Tayanna висловила бажання вийти швидше заміж і прилетіла до колишнього чоловіка: "Я в це не вірю"
Показати ще

«Порушення таємниці слідства, притягнення до кримінальної відповідальності завідомо невинних людей, зловживання владою і перевищення службових повноважень - ось чим займається зараз Юрій Луценко разом зі своїм соратником Євдокимовим. Поступово мені стає зрозуміла роль цих «наглядачів» - реалізація злочинних намірів правлячої верхівки! А це і є топ-корупція. Вважаю, що НАБУ повинна на це відреагувати!», - резюмував В. Купрій.

Нагадаємо, раніше Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження та початок розслідування фактів неправомірних дій посадових осіб Генеральної прокуратури щодо фальсифікації кримінальних справ, про які в інтерв'ю журналістам розповідав екс-прокурор ГПУ Дмитро Сус.