У селі Ведмеже, що на Вінничині, звичайний ремонт туалету у сільській школі чиновники перетворили на справжнє "урочисте дійство".

За даними місцевих ЗМІ, свої прямі обов'язки в адміністрації виставили мало не титанічною роботою.

"Окремо хочу відзначити, що сучасна вбиральня пристосована і для дітей з особливими потребами, а це дозволить їм почувати себе рівними між своїми однолітками", - заявив голова райдержадміністрації Михайло Демченко.

Популярні новини зараз

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Настя Каменських показала себе справжню, ні грама макіяжу: "У стилі Моніки Беллуччі"

В Одеській затоці посеред дня застрелили власника "Казки": копи запустили "Сирену", вбивці загрожує 15 років

Україна на порозі чергового локдауну: 21 область перетнула "червону лінію" захворюваності

Показати ще

Але журналістка Галя Плачинда у своєму Facebook звернула увагу на цікавий факт: раніше ніхто не навіть не думав приїхати в простий, навіть занедбаний навчальний заклад. А таких шкіл в Україні – мільйони. Всі вони навряд чи можуть вважатися зручними для учнів:

"Спочатку я подумала, що це фейк. Виявилося, що це правда, - про відкриття всім районним начальством туалету в якійсь сільській школі. Якось ми їздили по глухих селах одного глухого округу одного покидька на Чернігівщині, який зараз цілком реальний кандидат в президенти України. Поки депутат в оточенні власних фотографів, операторів та журналістів вдавав із себе батька нації всередині школи, я вийшла на задній двір і побачила ту будку. Спочатку я не зрозуміла, що це таке. Я підійшла і зазирнула крізь дерев'яні, погано збиті, закриті на шпінгалет двері, і побачила чиюсь маленьку і худу голу попу ", - згадує журналістка.

Користувачі не оминули увагою такі зауваження: дехто вважає, що у такий спосіб політики всього лише піаряться, а загальний стан речей їх мало цікавить.

Інші натякають – краще б взялися за підготовку рівня освіти паралельно зі "святковими туалетами", можливо, з цього було б більше користі.

Дивіться: самопіар політиків чи справжнє "покращення"?

Як повідомляв портал "Знай.ua", у християнській школі графства Мерсисайд (Англія) справжній конфлікт спровокував звичайний туалет. Батьки відмовляються пускати дітей на навчання тому, що стінку у кабіні для дівчаток просто прибрали, тому тепер всі можуть побачити із коридору, як учні справляють природні потреби.