Народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Лещенко написав на сторінці у Facebook, що парламентар Володимир Ар'єв втручався в особисте життя свого помічника, використовуючи службове становище.

У свою чергу Ар'єв звинуватив Лещенка у наклепі, зловживанні мандатом та пригрозив судом.

Депутат від БПП писав, що до нього зверталась Ольга Балашова. Жінка запевняє, що Ар'єв особисто приходив до Голосіївської райадміністрації та органи опіки, де втручався у прийняття рішення щодо участі батька у вихованні дітей.

"Ми намагаємося убезпечити родину Ольги Балашової від тиску депутата Ар'єва", - написав Лещенко.

Ар'єв прояснив ситуацію зі свого боку. Він зазначив, що до нього звернувся Денис Балашов, який вважає, що його хочуть незаконно позбавити батьківських прав.

"Я не скоював і нікуди, як бреше пан Лещенко, не втручався. Днями проконсультуюся з юристом, щоб проаналізувати можливість подачі в суд на Лещенка, який використовує сам своє становище, щоб поширювати дріб'язковий наклеп і перекручувати факти", - написав Ар'єв.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Лещенко прокоментував блокування в Україні російських соцмереж та звинуватив президента Петра Порошенка в авторитаризмі.