Летальна зброя: у США назвали умову для України

поділитись
Незабаром приймуть рішення

Адміністрація США задумалася про прийняття рішення про надання Україні зброї летального дії. Радники глави Білого дому переконують його схвалити план Пентагону і Держдепартаменту Америки щодо озброєння України на умовах, згідно з яким вона сплатила б частину поставок.

Про це інформує BuzzFeed News, посилаючись на американських чиновників з найближчого оточення Трампа.

Так, найближчим часом чолі американської держави озвучать пропозицію щодо постачання в Україну протитанкових ракетних комплексів Javelin та іншого високотехнологічного оборонного зброї на суму 40-50 млн дол.

Радники з адміністрації президента США вважають, що вмовити Трампа, який боїться погіршення відносин з Росією, можна тільки зобов'язавши Україну оплатити хоча б частину військової техніки, а також аргументувати поставки зброї тим, що це стане кроком до світу в ході трирічного військового конфлікту на Донбасі, який спровокував і підтримує Росія, підкреслює видання.

"Це повинна бути взаємовигідна угода для Трампа. Україна витрачає на оборону майже 7% свого ВВП, тому логічно вважати, що вона зможе оплатити поставки зброї", - прокоментував для американської газети неназваний співробітник Держдепу США.

Видання визнає, що вимога, згідно з якою Україна частково оплатила б поставки озброєнь, – не ідеальне для Києва, який з-за тривалого військового конфлікту бореться з економічними труднощами. До того ж, розмірковує автор статті, в України є чимало прихильників в Сенаті США, які б могли профінансувати ці видатки.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін втомився від своєї посади і минулої осені, роздумуючи про відставку, доручив своїй адміністрації скласти можливі сценарії для свого відходу з поста.

Крім того, посол України в США Валерій Чалий заявив, що Рада національної безпеки США підтримує надання Україні летального зброї оборонного характеру.

Дивіться сюжет про Трампа

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", радник Трампа прибув у Харків.

Автор матеріалу: 
Анна Веретенникова
Теги: 
Трамп, США, Україна, летальну зброю
Наші бійці вкотре продемонстрували свою сміливість і готовність
0
0
23:14 19.08.2018
Жириновський зчинив черговий голосний скандал
0
0
18:15 19.08.2018
Кива приліг на інтимне місце своєї голоцицьої кралі
0
0
16:42 19.08.2018
Шахтарі не могли отримати свої гроші, зароблені ще п'ять місяців тому, їх сім'ї голодують
0
0
14:37 19.08.2018
Зустріч була необхідна для того, щоб Меркель і Путін "звірили годинники" з деяких питань
0
0
14:37 19.08.2018