Генеральний прокурор України Юрій Луценко назвав приблизний термін своєї відставки.

Відповідну заяву він зробив в ефірі програми "Право на владу".

"Я не збираюся тут затримуватися. Але я ще не все зробив", - заявив Луценко.

Він підкреслив, що піде з посади генпрокурора через півроку - максимум до квітня наступного року. Він пообіцяв відкрити дорогу молодим фахівцям, коли стане зрозуміло, що його "місія виконана".

За словами Луценка, він все своє життя боровся за справедливість і відчуває величезну відповідальність з першого дня на цій посаді. Ким він працюватиме далі, генпрокурор не сказав. Він зазначив, що ніколи думати про дурниці. При цьому, Луценко не уявляє себе на посаді президента України або прем'єр-міністра.

Популярні новини зараз
Правда про відключення світла в Україні: хто насправді вирішує, коли і кому вимикати електрику Рахунки за газ зменшаться: хто зекономить кошти у зимовий період Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей Школи на паузі, міста в темряві, країна в режимі економії: уряд запускає жорсткий енергетичний план виживання
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Луценко прокоментував рішення суду щодо податківців часів екс-президента-втікача Віктора Януковича. Він зазначив, що почне переживати за пожежний стан на Печерську, у разі чергового милосердного рішення.