Генеральна прокуратура подасть до Верховної Ради прохання про позбавлення недоторканності ще одного народного депутата. Подання ГПУ зробить найближчими днями, щоб вкластися в процедуру до канікул ВР.

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook. Генеральний прокурор також натякнув на те, що на розгляд Верховної Ради внесуть поправку до Конституції про скасування норми про депутатську недоторканність. Цю норму Луценко назвав феодальною і зазначив, що що Конституційний суд уже погодив текст змін.

"У День Конституції працюємо над черговим поданням про зняття депутатської недоторканності з народного депутата. Рахуємо дні, щоб вкластися в процедуру до канікул ВР. Сподіваюся, що більшість депутатів знайде можливість позитивно проголосувати на комітеті і в залі, щоб правоохоронці мали можливість встановлення істини. Але ще краще було би внести на розгляд ВР поправку до Конституції про скасування феодальної по суті своїй норми про депутатську недоторканність. Тим більше, що Конституційний суд уже погодив текст змін", - написав генпрокурор Юрій Луценко.

Про якого саме депутата мова, Луценко не уточнив.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Порошенко анонсував скасування недоторканності депутатів.

Популярні новини зараз

Головне за день: скасування безкоштовного проїзду, перемога Анни Неплях на Міс Україна-Всесвіт і правила носіння маски після вакцинації

Подруга Наді Дорофєєвої Ольга Шелбі зі "Школи" втекла до Путіна на побачення: "Вийшло закохатися"

"Ріст припинився , ноги і руки продовжували збільшуватися": історія 10-річної Ані, у якої на спині з'явився горб

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще