У разі відставки керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури його обов'язки може взяти на себе генеральний прокурор Юрій Луценко до оголошення результатів конкурсу на цю посаду. Про це повідомляє УП.

"Холодницький – заступник генпрокурора. Його перший заступник не може виконувати обов'язки заступника генпрокурора. Тому в. о. керівника САП буде сам Луценко", – зазначив наближений у керівництві ГПУ.

У свою чергу в Антикорупційне бюро, яке підконтрольне тільки САП, орієнтувалися на те, що головним в САП після відставки Холодницкого буде його перший заступник Максим Грищук.

Це ґрунтувалося на положеннях про Спеціалізовану антикорупційну прокуратурі, де говориться, що "обов'язки керівника САП щодо загальної організації діяльності у разі його відсутності виконує перший заступник, а при відсутності першого заступника – заступник".

Популярні новини зараз

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

Кума Марічки Падалко Лідія Таран розкрила 5 фактів про іменинницю: про що мріє телеведуча у 45

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Показати ще

Крім того, генпрокурору та його заступникам закон прямо забороняє "давати вказівки прокурорам САП і здійснювати інші дії, які прямо стосуються реалізації прокурорами САП їх повноважень", що неодноразово обурювало генпрокурора Юрія Луценка.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" Назар Холодницький, керівник САП, може подати у відставку. Цю інформацію повідомили джерела в прокуратурі.

Холодницький зараз обмірковує можливість написати заяву про відставку.

Холодницький збирається піти у відпустку до Великодніх свят, але САП спростовує цю інформацію.

У прес-службі САП "Українській правді" розповіли, що зараз Назар Холодницький виконує обов'язки керівника відомства в звичайному режимі.

Відомо, що в листопаді 2017 року, Холодницький перебував у лікарні. Лікарі діагностували йому хронічну перевтому з тахікардією.

Нагадаємо, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підтвердив, що в листопаді 2017 року потрапив в лікарню через проблеми зі здоров'ям.

Його заступник Володимир Кривенко після засідання антикорупційного комітету Верховної Ради не пояснював причин госпіталізації. Він аргументував це тим, що не є медиком і Холодницький сам прокоментує ситуацію зі своїм здоров'ям.

Також портал повідомляв про те, що медики стурбовані станом його здоров'я, оскільки його госпіталізували з підозрою на інфаркт.