Олег Ляшко під час свого емоційного виступу на сесії ПАРЄ звернувся до європейських політиків із закликом не зраджувати базовим принципам Асамблеї заради грошей, що пропонує Росія за своє повернення.

"У мене питання до тих, хто ратує за співпрацю, дружбу з Росією та повернення її сюди. А хто поверне батькам їх 29-річного сина Сергія Сергієнка з Полтавщини, який загинув вчора в результаті мінометного обстрілу на Донбасі? Хто поверне дітям їх батьків, адже з моменту початку російської агресії на сході України загинуло 10 тисяч українців. Крім того, втрачено 20% українського промислового потенціалу. Хто поверне кращий в Європі аеропорт Прокоф'єва? Коли на найкращому стадіоні в Європі "Шахтар" буде звучати гімн України і будуть проходити матчі Ліги чемпіонів? Коли українські шахтарі повернуться в шахти, які сьогодні затоплені внаслідок російської агресії?" – обурився Ляшко.

Лідер Радикальної партії запропонував обговорювати в ПАРЄ не питання повернення Росії до зали, а питання зупинення російської агресії.

"Представник Словаччини, яка постраждала від гітлерівської агресії, сьогодні розповідає, що треба дружити з Путіним. Хай би ще з Гітлером запропонував дружити! Представник великої Британії говорить, мовляв, кордони в Україні якісь не такі. Можливо, ви забули, що колись і Страсбург не був Францією? Можливо ви закликаєте до перегляду кордонів? Тоді для чого ми тут зібралися? Пропоную вам, шановні колеги, обговорювати питання не повернення Росії в цей зал, а зупинку російської агресії. Тому що сьогодні українці платять кров'ю, територією, своєю боротьбою за те, щоб захистити цінності, на яких створювалася наша організація. А саме: права людини, верховенство права, повагу до кордонів. Впевнений, що більшість з присутніх поважає українців і цінує нашу боротьбу. Але якщо хтось з вас зневажає кордону України, де гарантія, що завтра не будуть поважати кордони вашої держави?" – звернувся до членів Асамблеї Ляшко.

На закінчення делегат від українського парламенту закликав об'єднати зусилля, щоб зупинити російську агресію в Україні та не допустити її поширення в Європі.

Популярні новини зараз

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Кучерява Ольга Сумська блиснула стрункими ніжками в яскравому міні - "На 20 років молодше!"

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

"Ми сильна нація, сильна країна, немає ніякого сумніву, що ми переможемо. Але в цей час боротьби проти новітньої тиранії ми повинні бути разом. А не шукати привід, щоб сісти і поїсти в якому-небудь страсбурзькому ресторані червону ікру з росіянами. Дивіться, щоб і червона ікра поперек горла не стала тим, хто її їсть!" – підсумував Ляшко.

Дивіться: Ляшко закликав ПАРЄ об'єднатися проти тиранії Путіна

Як повідомляв портал "Знай.uа",ПАРЄ визнала провину Росії по відношенню до України.