Лист переселенки: як виживають люди у мертвій зоні

поділитись
Подібне звернення - яскравий приклад того, на що війна перетворила життя мирних мешканців

Сьогодні виповнюється три роки з моменту початку найзапекліших боїв у селищі Широкине, що у кількох десятках кілометрів від Маріуполя.

У вересні 2014-го бойовики перетворили цю територію буквально на решето: гатили з мінометів, а українські добровольці тримали оборону, як могли.

Згадав моторошні події на сторінці у Facebook голова політичної партії "Основа", народний депутат Сергій Тарута.

Дуже часто хвалили героїзм наших воїнів, але політик нагадав: у "мертвій зоні" досі залишаються ті, про кого так мало говорять і кому допомога потрібна понад усе. Підтвердженням тому став лист від переселенки, який днями отримав нардеп.

"Нещодавно до мене прийшов лист від однієї з таких переселенок, Бабікової Тетяни Іванівни. Коли я дочитав цей лист, то мені стало соромно. За відсутність політичної волі влади… Ця жінка вже близько трьох років змушена жити в Маріуполі. Точніше, виживати на мізерну пенсію, але в своєму листі вона не просить забезпечити її житлом, не вимагає матеріальної допомоги, вона просить повернути всім жителям Широкиного їх село. Вона просить українську владу відновити контроль над селом і повернути людям дім", - додав він.

На думку Тарути, це звернення – не тільки приклад патріотизму, а й крик душі людини з великої літери про те, що слід нарешті покласти край кривавій війні.

"Саме після таких листів розумієш, що найжахливіше, що робить війна - вона руйнує людські долі. Тисячі людей, з поламаними війною життями. Ці люди, яких не можна включити в жодну офіційну статистику війни, горе і біль яких не можна виміряти ніякими цифрами", - підсумував він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", сапери знайшли лист загиблого воїна, який не пошкодили навіть міни.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Партія Основа, Сергій Тарута, Маріуполь, листи
Підбірку найбільш цікавих фактів із книги Комі
0
0
21:29 20.04.2018
Довіри до органів, які повинні боротися з корупцією, вже немає
0
0
21:09 20.04.2018
"Відверта розмова про "ЦЕ" не має рекомендації Міністерства освіти та науки
0
0
21:08 20.04.2018
Вона зуміла заінтригувати людей
0
0
21:01 20.04.2018
Порошенко вніс у Верховну Раду законопроект, що регулює питання подвійного громадянства
0
0
20:44 20.04.2018