В елітні будинки столиці протягом останніх декількох днів приходять представники компанії "Бізнес-центр Навігатор" в супроводі приватної армії невідомих в масках і без будь-якого попереднього діалогу або попередження зрізають замки на вхідні двері. При цьому заселяють туди власних співробітників і не віддають речі орендарям. Про це заявили в девелоперській компанії "Kiev City Apartments", яка в черговий раз зіткнулася з незаконною діяльністю представників "Бізнес-центр Навігатор", пишуть "Вєсті". 

"Бізнес-центр Навігатор" апелює до того, що дані об'єкти нерухомості передано їм в управління Національним агентством з питань виявлення та управління активами корупційних та інших злочинів (АРМА) під керівництвом Антона Янчука. У компанії-власника стверджують, що передача є незаконною, оскільки за ними зберігається право користування цим майном рішенням слідчого судді Печерського районного суду м.Києва від 29.08.2017, а з орендарями підписано довгострокові договори на оренду.

Представник компанії "Бізнес-центр Навігатор" спілкується з власником квартир

Популярні новини зараз

Головне за ніч: бонус по субсидіям, "посадка" Порошенка, штрафи для пішоходів та в'язниця за порожній шлунок

Доларова лихоманка ламає економіку України, обіцяють - 50 грн за "зелений": тривожний прогноз

Головне за ніч: "чистка" зарплати від Зеленського, продаж ПриватБанку, доля гривні в 2020 році та перемога Нафтогазу

У Києві собака знайшла таке, що змусило господарку здригнутися: історія, у яку важко повірити

Показати ще

"За фактом зараз відбувається банальне захоплення житла. Вдень, коли наші орендарі знаходяться на роботі, в їхніх квартирах перевстановлюють замки і селять в ці квартири співробітників "Навігатора". А коли люди ввечері приходять додому, їх ніхто туди не пускає і навіть не віддають їхні речі. При цьому поліція не діє, а самі квартири охороняють невідомі особи в повній амуніції і з бойовою зброєю", - прокоментувала директор "Kiev City Apartments" Алла Коршунова.

У кількох квартирах вже оселилися представники компанії "Бізнес-центр Навігатор".Фото з Instagram співробітника компанії "Бізнес-центр Навігатор" В.Зайцева, який оселився в одній з квартир

Так, в одній з квартир КСА проживає співробітник БЦ "Навігатор" Влад Зайцев, який вже привертав увагу ЗМІ своєю ексцентричною поведінкою. Схоже, для нього це типова діяльність, на своєму ютуб каналі він вже публікував відео, як раніше вже виселяв інших мешканців.

Для виселення законних власників і орендарів елітного житла представники компанії "Бізнес-центр Навігатор" використовують непізнані приватні фірми, схожі на армії.

Незважаючи на заяви власника і орендаря у поліцію, правоохоронці не діють, а самі представники компанії "Бізнес-центр Навігатор" прикриваються домовленостями з прокуратурою, яка наклала арешт на це майно.

Власник неодноразово звертався до міжнародних представництв та організацій із закликом захистити право на приватну власність і верховенство права в Україні. Це неминуче призведе до погіршення інвестиційної привабливості країни і остаточного падіння довіри до державних інституцій і правоохоронним органам.

Раніше, компанія "Kiev City Apartments" вже заявляла про незаконні дії АРМА і "Бізнес-центр Навігатор", які порушують закони України, в тому числі перешкоджають здійсненню адвокатської діяльності, здійснюють незаконне проникнення і псування майна, перевищують посадові повноваження і ігнорують рішення суду ( cт.397, ст.162, ст.194, ст.364, ст.382 КК України).

Як раніше писали ЗМІ, компанія "Бізнес-центр Навігатор" належить Миколі Петренку і однією з найбагатших жінок країни Людмилі Русаліній. Вони також пов'язані з групою компаній "Петрус", яка виробляє алкогольну продукцію під торговою маркою "Златогор" і має кримінальний шлейф.

При цьому сам глава АРМА Антон Янчук продовжує заявляти, що все, що відбувається, відповідає європейським практикам і букві закону. Експерти ж стверджують: в АРМА Антона Янчука назріває масштабний конфлікт інтересів на тлі кричущих порушень на тендерах і корупції.