Російський опозиційний політик Леонід Гозман зазначив, що олігархам з оточення президента Росії, які опиняться в персональних санкційних списках США, доведеться визнати, що їхнє "спокійніше і комфортніше життя накрилося".

Про це повідомляє "Обозреватель".

Коментуючи економічні санкції США щодо Росії, він зізнався, що має досить суперечливе ставлення до антиросійських санкцій.

"У мене дуже суперечливе ставлення до секторальних санкцій, тому що від них страждають пересічні громадяни. Якість життя в Росії падає - в тому числі внаслідок санкцій. Я глибоко переконаний в тому, що більшість наших співгромадян абсолютно не винна в тому жаху, який у нас відбувається. І я не хочу, щоб вони страждали".

Разом з тим він повністю виключив імовірність того, що російська політична еліта та олігархія повстануть проти Путіна через введення персональних санкцій.

Популярні новини зараз

Нахабний домушник "мітить" квартири киян: "Зло не дрімає"

Місто під Києвом пішло під воду через відлигу, люди втрачають терпіння: "Кораблики можна пускати"

У Львові "синій" киянин розніс меморіал Небесної Сотні: "Лупив з ноги"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

Разом з тим він прогнозує, що "це впливає на атмосферу нагорі, яка стає важчою, більш нервовою, більш роздратованою тощо. Це означає, що знижується рівень їхньої лояльності".

Крім того він зазначив, що західні антиросійські санкції ставлять російську еліту у дуже складне становище, адже вони не зможуть відкривати особисті рахунки у фінансових установах країни.

"Ці санкції ставлять нашу еліту в дуже складне становище, тому що їхнє життя погіршується. Вони не можуть відкривати рахунки, вони не можуть купувати нерухомість і робити щось ще. Вони розуміють, що те спокійне комфортне життя, на яке вони розраховували, їхні надії на те, що вони відслужать і поїдуть кудись в Іспанію або у Флориду, - все це накрилося. Цього вже не вийде".

На думку Гозмана, негативний ефект від цих санкцій особисто для Путіна буде полягати в тому, що їхня "активна підтримка", коли така знадобиться, може бути істотно ослабленою. Наприклад, якщо йдеться про внесення змін до Конституції РФ, що дозволяють перебувати на посаді президента більше двох термінів.

Нові антиросійські персональні санкції здійснять прямий вплив на путінський режим.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що експерт пояснив, чого чекати від антиросійських санкцій.