Майже "Христос Воскрес": партія Добкіна увігнала українців у ступор

поділитись
Партія називається "Християнські соціалісти"

У мережі обговорюють новину про те, що народний депутат України від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін створив власну партію під назвою "Християнські соціалісти". Про політик повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Про створення партії, яка була зареєстрована ще 15 лютого, Михайло Добкін повідомив увечері 20 лютого. При цьому на своїй сторінці в Facebook він показав фотографію з прапором партії.

Цей пост тут активно поширюють і коментують користувачі соціальних мереж. Зокрема деякі пропонують оригінальні назви для новоствореної партії.

"Між тим Мішаня отримав свіжий грант через поребрик і зарегав нову партію. Ми навіть не можемо придумати смішної підводки до цієї новини, чесно", "Ось це вам перемога Майдану і Революції Гідності. Це дно!!", "Ну ... рандомний називатель партій ще нормально згенерований. Могло бути: вегетаріанські квадроциклісти або прогумовані бобслеїсти", "Муслимські республіканці", "Чому ХЗ?!", "По назві партії видно, частина грошей вже пронюхана", "Ці 100% "Харківські сепаратисти" просто не топляться", "Католицькі комуністи", ЦМайже "Христос Воскрес", – пишуть в мережі.

Також частина коментарів стосуються самого Михайла Добкіна.

"Міша, ви або хрест зніміть або труси одягніть!", "Соціалісти – це ж атеїсти", "Християни-соціалісти, це як віруючі комуністи? І точно – світ зійшов з розуму... Але, яка мерзенна пика у Допи...", "Міцно забухав", – йдеться в коментарях.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", одіозний депутат від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін ніяк не може забути "славних" часів правління Януковича. На цей раз він накинувся на директора "Інституту національної пам'яті" Володимира В'ятровича і навіть пригрозив йому в'язницею

 

 

Автор матеріалу: 
Марина Яковенко
Теги: 
Добкін, партія, християнські соціалісти
Президент Росії зробив заяву по Донбасу
0
0
20:07 19.07.2018
В будівлі поліцейські без розпізнавальних знаків, депутатів ігнорують
0
0
19:43 19.07.2018
Накануне стало известно, что главой Первого управления организации досудебных расследований Главного бюро расследований (ГБР) уже завтра может стать 32-летний Шевцов Евгений Александрович
0
0
17:33 19.07.2018
Питання ціни та якості палива для київського комунального транспорту є одним з ключових. Як підприємство працює з постачальниками, як перевіряє якість продукту, та про те, чому ростуть ціни на проїзд - в інтерв'ю генерального директора КП «Київпастранс» Дмитра Левченка.
0
0
16:25 19.07.2018
Мова йде про перегляд контрактів між "Газпромом" і європейськими споживачами
0
0
15:50 19.07.2018