У мережі обговорюють новину про те, що народний депутат України від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін створив власну партію під назвою "Християнські соціалісти". Про політик повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Про створення партії, яка була зареєстрована ще 15 лютого, Михайло Добкін повідомив увечері 20 лютого. При цьому на своїй сторінці в Facebook він показав фотографію з прапором партії.

Цей пост тут активно поширюють і коментують користувачі соціальних мереж. Зокрема деякі пропонують оригінальні назви для новоствореної партії.

"Між тим Мішаня отримав свіжий грант через поребрик і зарегав нову партію. Ми навіть не можемо придумати смішної підводки до цієї новини, чесно", "Ось це вам перемога Майдану і Революції Гідності. Це дно!!", "Ну ... рандомний називатель партій ще нормально згенерований. Могло бути: вегетаріанські квадроциклісти або прогумовані бобслеїсти", "Муслимські республіканці", "Чому ХЗ?!", "По назві партії видно, частина грошей вже пронюхана", "Ці 100% "Харківські сепаратисти" просто не топляться", "Католицькі комуністи", ЦМайже "Христос Воскрес", – пишуть в мережі.

Популярні новини зараз

Кияни пішли в "туалетний" наступ, намагаючись очистити місто від смороду

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Вагітна MamaRika в купальнику надула губки біля басейну - "З целюлькою і трошки дурненька"

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Показати ще

Також частина коментарів стосуються самого Михайла Добкіна.

"Міша, ви або хрест зніміть або труси одягніть!", "Соціалісти – це ж атеїсти", "Християни-соціалісти, це як віруючі комуністи? І точно – світ зійшов з розуму... Але, яка мерзенна пика у Допи...", "Міцно забухав", – йдеться в коментарях.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", одіозний депутат від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін ніяк не може забути "славних" часів правління Януковича. На цей раз він накинувся на директора "Інституту національної пам'яті" Володимира В'ятровича і навіть пригрозив йому в'язницею