Президент Франції Емманюель Макрон вирішив нагадати Путіну про альянс Росія-Франція. Він запросив президента Росії, а також понад 80 глав інших держав, на святкування 100-річчя закінчення Першої світової 11 листопада у Париж.

Про це Макрон повідомляв ще в 2017 році під час виступу перед французькими дипломатами в Єлисейському палаці.

ЗМІ повідомляють, що сам Путін ще не відреагував на запрошення.

Тоді він нагадав, що в 2018 році світ відзначатиме відзначати знаменну дату - сторіччя закінчення Великої війни.

"Я запрошу в Париж 11 листопада 2018 року понад 80 глав держав і урядів", - сказав він.

За словами французького лідера, пам'ятати цей період у світовій історії - це "моральний обов'язок" кожного.

11 листопада 2017 року у Франції пройшли заходи, присвячені 99-ій річниці закінчення Першої світової війни. Тоді президент Франції очолив меморіальну церемонію в Парижі, відвідав музей Жоржа Клемансо, який керував урядом країни в заключний період війни, та поклав вінок до пам'ятника французькому політику на Єлисейських полях.

Нагадаємо, що президент Франції Еммануель Макрон запевнив, що Україна може розраховувати на підтримку з боку Франції в процесі проведення реформ.

Президент Французької Республіки Еммануель Макрон направив на ім'я президента Петра Порошенка вітання з нагоди Дня незалежності України і висловив підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. Як повідомляється на сайті президента України, президент Франції привітав главу Української держави і весь український народ з нагоди річниці Незалежності та побажав процвітання та миру.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", президент Франції Еммануель Макрона обговорить з Володимиром Путіним питання українського бранця Кремля Олега Сенцова. Про це повідомило видання Reuters з посиланням на джерело в Єлисейському палаці.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що за останні кілька днів рівень підтримки президента Франції Еммануеля Макрона впав до рекордно низьких значень.