По всій видимості, українці не знають, чим себе зайняти і нудьгують від величезної кількості часу, який нікуди подіти. Інакше як можна пояснити, що нардепи вирішили покласти на населення додаткові податкові зобов'язання? Так, в парламенті зареєстрували законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання податкової відповідальності громадян".

Як повідомляє портал Рoliteka, законопроект впроваджує процедури самостійної сплати податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску громадянами, в той же час він знижує ставки податків і змінює бюджетну спрямованість ПДФО.Згідно з документом, ПДФО повинен надходити виключно до бюджету територіальної громади, в який живе громадянин. Перенаправлення всього ПДФО до місцевих бюджетів здатне, на думку авторів, зміцнити фінансову базу місцевого самоврядування. На думку авторів законопроекту, самостійна сплата громадянами ЄСВ і прибуткового податку більше змотивує займатися контролем витрачання бюджетних коштів.

Автори законопроекту також пропонують гнучку процедуру переходу на самостійну сплату ПДФО та ЄСВ платником податків: якщо платник податків з тих чи інших причин не зможе на перших порах самостійно адмініструвати сплату податків, він зможе доручити ці турботи свого роботодавця.

Популярні новини зараз

Каменських кардинально змінила зовнішність і заговорила про почуття: "Ми різні"

Закохана Гросу перетворилася на ніжну лялечку: "Як квіточка"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"

Показати ще

У проекті пропонується знизити фіскальне навантаження ПДФО + ЄСВ до 25% (10% ПДФО і 15% ЄСВ). За задумом авторів документа, це рішення повинно сприяти виведенню доходів фізосіб з "тіні". Законопроект також пропонує зняти обмеження розміру бази для сплати ЄСВ, що може позитивно позначитися на поповненні Пенсійного фонду.

Кабмін нагодував українців новими обіцянками


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Україні змінилися правила паркування автомобілів. Відповідний закон підписав Петро Порошенко. Що на цей раз приготували для українців?