Головний військовий прокурор Анатолій Матіос досить емоційно прокоментував засідання Печерського суду, на якому обирали запобіжний захід для чиновників, підозрюваних в участі у тіньових схемах Януковича та екс-глави Міндоходів Клименка.

Матіос написав у Facebook, що для підтримки військових прокурорів у Печерському суді при обранні запобіжного заходу колишнім чиновникам Міндоходів "висунувся потужний державницький десант".

За словами головного військового прокурора, до складу "десанту", зокрема, увійшли нардепи Сергій Лещенко, Мустафа Найєм, Єгор Соболєв, Семен Семенченко, а також активісти Центру протидії корупції на чолі з Віталієм Шабуніним та Давидом Сакварелідзе.
"Щиро вітаю таку державницьку позицію справжніх патріотів нашої країни. Підтримку з боку ЗМІ їх полум'яних промов я гарантую! ... Як передають з-під стін Печерського суду, журналісти ламають голову, кого пішли захищати наші споживачі грантів – Клименка чи прокурорів", - додав він.

Свій пост прокурор доповнив картинкою з написом "По*уй цунамі! Мао з нами!"

Як повідомляв портал "Знай.ua", 24 травня Генпрокуратура і МВС провели наймасштабнішу спільну операцію. На території 15 областей силовики провели близько півтисячі обшуків, по всій Україні затримали десятки високопоставлених колишніх податківців і фіскалів, причетних до масштабних корупційних схем часів Януковича.