Скандальновідомий міністр соцполітики Андрій Рева знову "відзначився" черговим наріканням на українців.

Раніше міністр зажив собі недоброї слави, заявивши, що українці забагато їдять. При цьому він порівняв витрати співвітчизників на харчування з витратами громадян Німеччини, "забувши" про розмір доходів людей у цих двох країнах.

На цьому Рева не зупинився, і наступною своєю заявою знов обурив українців – він недвозначно натякнув, що навіть вимирати вони повинні за власний рахунок.

Однак, міністра не влаштовує і той факт, що українці вимирати якраз і не поспішають, створюючи своїм "задовгим" життям дефіцит у Пенсійному фонді.

Шокуюче цинічну фразу про те, що українці довго живуть, Андрій Рева видав у нещодавній розмові з німецьким журналістом.

Популярні новини зараз

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

"Мій розум підірваний": жінка приголомшила мережу курйозною ілюзією, схожою на "причандал"

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Показати ще

"Причина дефіциту Пенсійного фонду в тому, що в Україні дуже багато пенсіонерів. Багато людей старого гарту, вони довго живуть. Тому ми змушені утримувати пенсіонерів до 80-85 років! Це покоління довгожителів ...", - заявив чиновник.

Про це написав блогер Михайло Шнайдер, якого обурив цинізм чиновника. Блогер зазначив, що на його думку, Андрій Рева особисто почав би знищувати українських пенсіонерів, якби була його воля.

"Тільки вдумайтеся в ці слова! Цей Цинічний чиновник обурюється що Люди довго живуть! Обурюється самим фактом наявності в Україні літніх людей!
Я думаю була б його воля! Він особисто почав би знищувати українських пенсіонерів ...", - написав Шнайдер.

Як повідомляв портал "Знай.ua", міністр соцполітики Андрій Рева заявив, що українці забагато їдять.