Ефективність трьох робочих підгруп по врегулюванню ситуації на сході України є надзвичайно низькою через неефективний формат роботи.

Про це заявив засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута в ефірі веб-каналу «Громадське радіо».

«Завдання трьох Мінських переговорних підгруп – вирішувати основні проблеми, які виникають щодня, як тактичні так і стратегічні. Тактичні стосуються гуманітарної допомоги, і тут величезна кількість претензій до України. Зокрема, останній прийнятий закон про так звану «деокупацію Донеччини» ще більше ускладнив проблему гуманітарної допомоги та забезпечення життя трьох мільйонів населення на окупованій території. Плюс багато інших аспектів, в тому числі, що стосуються полонених – цим всім займається гуманітарна група», – зазначив Сергій Тарута.

Народний депутат також зауважив, що ефективність роботи економічної підгрупи взагалі можна ставити під сумнів після початку економічної блокади.

«Є група економічна, завдання якої максимально забезпечувати роботу всіх підприємств на непідконтрольній території. Україна, на жаль, внаслідок блокади відмовилася від частини підприємств промислового комплексу, які працювали на тій території. Але це теж, на жаль, невдала підгрупа», – додав народний депутат.

Популярні новини зараз

Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян показав, як любить жирненьке: "Той, що худне"

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

На думку Сергія Тарути, неефективність роботи переговорних підгруп багато в чому вимагає реакції із боку нашої держави, зокрема заміни їх складу.

«Є політична підгрупа, але вона безпосередньо пов’язана із домовленостями Нормандського формату. Всі три підгрупи, на жаль, на сьогоднішній день не результативні. Якщо немає позитивного результату, то що роблять? Замінюють. Замінюють насамперед склад, наповнюють новими смислами і все-таки хочуть, щоб було очікування успіху. Так ось, очікування якогось успіху від Мінська немає. Соціологія показує, що практично сьогодні переважна більшість населення не вірять в якийсь успіх Мінська», – резюмував Сергій Тарута.

Дивіться: інтерв'ю з Сергієм Тарутою

Як повідомляв портал "Знай.ua", Україна втратила ще одного героя в бою на Донбасі.