Спікер парламенту Андрій Парубій блокує розгляд постанови про  звіт  Голови Верховної Ради України  за номером 8056. Постановою передбачається звіт керівника парламенту щодо його посадових обов’язків, а також щодо  витрат коштів державного бюджету на Апарат Верховної Ради.

Про це повідомив автор постанови, член Комітету з правової політики Сергій Міщенко.

"Після нескінченних  корупційних скандалів, які ж ростуть, як гриби після дощу, з приходом на посаду Парубія,  народні депутати і виборці мають почути роз’яснення голови парламенту Парубія щодо використання коштів Держбюджету – зазначив Міщенко.  – Бо сьогодні обслуговування Верховної Ради надто дорого обходиться українцям:  бюджет Апарату парламенту   майже 2 мільярди гривень".

"Скандали із тендерами, скандали з розкраданням автобази парламенту й десятки інших корупційних оборудок супроводжують сьогодні діяльність спікера. Лише один епізод -  Генеральна прокуратура підозрює працівників апарату Верховної Ради в розкраданні 15,8 млн. гривень при закупівлі послуг з реконструкції системи опалення в будівлі парламенту" - зазначив депутат.

 І це тільки вершина айсбергу. Я вже не говорю про тотальну непрофесійність спікера. За його керівництва рейтинг парламенту обвалився до мінусового рівня".

"Остання  крапля – судилище над героєм Майдану Іваном Бубенчиком, який з нашого Майдану пішов на війну. Не в тепле крісло. Він пішов далі воювати за свою Батьківщину. В окоп. Його командир промовчав. Бо занадто тепле спікерське крісло. Бо дуже солодкий смак влади"

"Тому я вимагаю негайно винести на розгляд парламенту проект постанови про звіт голови парламенту. Переконаний, що Парубій не має жодного морального права бути на посаді вищого законодавчого органу", - зазначив Сергій Міщенко.