На засіданні Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співробітництва, яке проходило в Києві, спалахнув скандал – вірменська делегація покинула зал засідань.

Свої дії гості пояснили на сайті Національних зборів Республіки Вірменія. У заяві вірменської делегації йдться про те, що вони покинули зал на знак протесту через відкриту образу.

Виявилося, що з ініціативи генсека ПАЧЕС та керівника української делегації глави всіх делегацій відокремилися для обговорення одного з питань. При цьому керівника делегації НС РА не запросили на це обговорення.

У парламенті Вірменії оцінили даний інцидент як "порушення традицій і сутності" ПАЧЕС і заявили, що за 25-річну історію Асамблеї "подібного випадку ніколи не було". На їхню думку, такий стиль роботи неприйнятний для будь-якої парламентської асамблеї.

Популярні новини зараз

Спітнілий Добкін потролив Зеленського в День народження: "50 в паспорті, 43 в душі"

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Показати ще

Нагадаємо, що Туреччина передала Україні головування в Парламентській асамблеї Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС). У Стамбулі проходила 49-а Генеральна Асамблея ПАЧЕС, а в Україні – 50-а ювілейна.

Як повідомляв портал "Знай.ua", У 2020 році в Україні відбудеться перша Парламентська Асамблея Північноатлантичного альянсу.