Народний депутат Євген Мураєв подав позов до Касаційного адміністративного Суду в складі Верховного Суду через непідписання змін в закон «Про банки і банківську діяльність", які раніше ухвалила Верховна Рада. Про це політик написав на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши також фото позову з печаткою суду.

«Мова йде про непідписання низки законів, першим з яких є закон «Про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність". Він гарантує стовідсоткове повернення вкладів фізичних осіб в державних банках», - пояснює Мураєв. Він зазначає, що законопроект був внесений на розгляд Президентом України як невідкладний, проголосований і ще 22 грудня 2016 р. направлений на підпис. Проте до цих пір не підписаний, відомості про застосування до нього право вето також відсутні, підкреслює політик.

Мураєв нагадав, що, згідно з Конституцією, президент має підписати або ветувати закон у чітко визначені терміни. «Якщо не повернув закон вважається схваленим. Тобто, він повинен був бути опублікований на початку 2017 року і вкладники державних банків мали законні очікування, що закон почне діяти і захищати їхні права», - впевнений політик.

Народний депутат припускає, що причиною зволікання є Міжнародний інвестиційний банк, власником якого нібито є Петро Порошенко. За інформацією Мураєва, активи цього банку зараз ростуть і спостерігається приплив вкладників.

«З цього випливає вже велика тема приватизації. Депозити – фінансовий ресурс, якого більше ні в кого немає і який можна видавати у вигляді кредитів своїм людям», - упевнений Мураєв. Він прогнозує, що таким чином кредитори МІБ «будуть єдиними, хто зможе скуповувати сильно впала в ціні держвласність».

Популярні новини зараз
Єлизавета II пішла з життя від раку, в королівській родині зважилися на правду: "Часто вражає людей похилого віку" 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

https://www.facebook.com/100002815585103/posts/1486462088124296/