Страйк шахтарів в Україні приніс позитивний результат.

Про це повідомив народний депутат Сергій Шахов на своїй сторінці в соцмережі. 17 серпня президент виділив гроші на погашення боргів із зарплати для шахтарів.

«Сьогодні Президент підписав закон 8362 про виділення 1,4 млрд гривень для погашення боргів перед шахтарями! Окреме спасибі профспілці гірників, а особливо її голові Михайлу Волинцю та голови профспілок шахт у Донецькій області Абрамову Олександру Вікторовичу. Це люди, які щиро вболівають за гірників, їхню долю і майбутнє економіки всієї країни!», — пише Шахов.

«Але олігархи і міністри нехай знають: на цьому ми не зупинимося, а будемо і надалі працювати для захисту шахтарів, відновлення та розвитку вугільної промисловості України!» — запевняє нардеп.

Варто також нагадати, що на початку серпня на КПВВ Станиця Луганська відкрилася депутатська приймальня Сергія Шахова. У приймальні чергують медсестра і юристи, до яких люди можу звернутися за першої необхідності.

Як повідомлялося раніше, Сергій Шахов пояснив, чому виникла бійка з депутатом від «Радикальної партії» Ігорем Мосійчуком. Народний депутат від партії «Наш край» Сергій Шахов заявив, що не може дозволити, щоб на всю країну робили такі заяви. Як заявив політик, слова його опонента щодо українських шахтарів — суцільний популізм, в той час як гірники важко працюють і змушені місяцями чекати на виплату грошей.

«Поки ми разом намагаємося вирішити проблему з виплатою зарплат шахтарям, популісти продовжують розігрувати шоу! В ефірі «Прямого» каналу говорили про шахтарів, які напередодні свята не отримали ні копійки! Сотні людей, які заробляють гроші важкою працею, місяцями не можуть отримати зарплату. Другу добу гірники трьох шахт ДП «Мирноградуголь» голодують під землею — вимагають виплатити 70 мільйонів зарплати», — написав депутат на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, Шахов заявляв, що губернатор Луганської області наживається на копанках ціною людських життів.

Як повідомляв "Знай.иа", Шахов розкрив ганебну поступку уряду олігархам.

Також Знай.иа писав про те, що Шахов розповів про політичних торгах в Раді.