Василь Вакаров, адвокат, експерт з антикорупційної політики назвав виборчим подання ГПУ на зняття недоторканності з одного з лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула. А також він вказав на два "основних мотиви" та реальну мету подання.

Василь Вакаров підкреслив: «На жаль, Генеральна прокуратура перетворилася з правоохоронного органу на орган політичних переслідувань тих, хто не зручний нинішньій владі і особисто Президенті.

Крім того, керівник, ГПУ Юрій Луценко займається політичною діяльністю і розглядає очолюваний ним орган як стартовий майданчик для своєї майбутньої кар'єри (Прем'єр-міністра або Президента).

Саме ці два мотиви є підставою нинішніх виборчих подань до верховної Ради України».

При цьому головною метою подання ГПУ Вакаров вважає спробу влади відволікти увагу людей від найглибшої кризи в країні і тих, хто реально повинен нести за нього відповідальність. «Головною метою є спроба відвести українське суспільство від реальних проблем, створених нинішньою владою і насамперед Президентом, Прем'єром, Главою Нацбанку, керівниками державних монополій, які очолили створену ще до них корупційну піраміду і продовжують останні чотири роки викачувати матеріальні та фінансові засоби з економіки країни».

Популярні новини зараз

Головні новини за 2 грудня: закриття України через "Омікрон", людина під поїздом в метро, держбюджет на 2022 рік і "ріднулі" Злати Огнєвіч

Злата Огнєвіч зняла ліфчик перед фіналом "Холостячки", щоб познайомити зі своїми "ріднулечками": "Так грайливо"

Бюджет-2022: Рада ухвалила найважливіший документ, хто з депутатів його не підтримав

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

«Тим самим здійснюється підміна понять в діяльності прокуратури: замість проведення розслідування реальних злочинів, вони займаються рекомендованим збиранням компроматів на неугодних політиків, а суспільству демонструють «бурхливу діяльність», - сказав Вакаров.

Нагадаємо, 25 травня генпрокурор підписав і вніс у Верховну Раду України подання про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності одного з найбільш рейтингових політиків Південно-Сходу - народного депутата Олександра Вілкула. Також у поданні ГПУ фігурує колега і однопартієць Вілкула – Дмитро Колесніков. Раніше, 15 травня Луценко вніс подання на зняття недоторканності з ще одного члена Опозиційного Блоку Сергія Дунаєва.

«Всі троє депутатів входять у парламентську фракцію Опозиційний блок і вже одна ця обставина є підтвердженням того, що представлення мають політичне забарвлення», - зазначив Вакаров.