Депутат Верховної Ради України, член фракції Радикальної партії Олега Ляшка в парламенті Сергій Рибалка спростував фейковую інформацію про нібито несплату ним аліментів, яку розповсюдили деякі засоби масової інформації.

Про це він заявив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Українські Новини.

"Я, як і вся наша фракція, голосували за закон про відкритість процесу виконання судових рішень та реєстру боржників. Ми вважаємо, що це допоможе поліпшити ситуацію із забезпеченням прав громадян. Серед іншого - захистити права дітей. Це для мене особисто дуже важливо", - зазначив він.

Після того, як Міністерство юстиції України відкрило реєстр боржників, деякі сайти відразу кинулися шукати там відомих людей, написав політик.

"А сайт "УНН" (інформаційне агенство "Українські національні новини"), який традиційно поливає мене брудом, мабуть, на мою думку, не випадково використав це для фабрикації чергового фейка. Однак, як кажуть, в ході розслідування головне не вийти на самого себе. Тепер брудні піарники поширили вигадку про нібито несплату мною аліментів моєї доньки, яка проживає після розлучення з матір'ю. І яку, незважаючи на всі рішення судів, мені досі незаконно не дають бачити. Насправді, я щомісяця перераховував на рахунок дочки істотні суми. І для мене це - справа честі. За останні 2 роки я перерахував близько 3,7 млн гривень. В якості прикладу - публікую одну з "платіжок", а також документ, що підтверджує відсутність будь-яких боргів в цьому питанні", - написав Рибалка, додавши відповідні фото документів.

За його словами, знайти судовий позов, з-за якого його прізвище з'явилося у Реєстрі боржників, досить просто.

"Мова йде про позов, де людина намагається спростувати мої слова про корупцію. Але насправді, мої слова вже підтвердили серйозні свідки. Всі ці факти передані в НАБУ (Національне антикорупційне бюро України), яке веде відповідне розслідування. І, впевнений, злочинці будуть рано чи пізно покарані. А я спокійно дивлюся в майбутнє, тому що за мною правда", - написав політик.

З фабулою даного судового спору можна ознайомитися на веб-сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

"І прошу всіх журналістів ретельно перевіряти факти, навіть якщо деякі покидьки вам підсовують правдоподібні фейки", - підсумував Рибалка.