Протести під стінами Верховної Ради було б логічніше провести під Адміністрацією президента.

Про це заявив народний депутат, голова політичної партії "Основа" Сергій Тарута в ефірі телеканалу ZIK.

"Було б правильніше, якби ті протести, які проходять під Верховною Радою, проводили в Адміністрації президента. Саме президент сьогодні повністю керує правлячою коаліцією, від нього сьогодні залежать зміни в країні. А парламент практично ручний, вони роблять те, що говорить Банкова. Тому такі протести - це якраз червона картка нашого президента. Президенту, що в парламенті роздавав обіцянки, але нічого не зробив. Більш того, він і далі руйнує країну, тому йому краще піти написати заяву. Тільки тоді можна отримати якийсь імунітет", - заявив Сергій Тарута.

Очільник партії "Основа" також зазначив, що зміни в державі повинні відбуватися конституційним шляхом, але для цього необхідно привести в належний стан виборче законодавство.

"Україні потрібна пропорційна виборча система з відкритими списками, і я буду особисто наполягати на цьому. У нас є 5 проектів-законів, і головне, щоб був тут консенсус і вибрали такий, який би зміг створити в Україні нову політичну конкуренцію, і щоб в парламент увійшли нові політичні сили. Тому що ці себе повністю дискредитували, і втратили довіру виборців через постійні сварки. На виборах вони обіцяють одне, а потім роблять все зовсім по-іншому. Через таких політиків виникає корупція, через них люди бідні, це якраз результат їхньої роботи", - резюмував Сергій Тарута.

Популярні новини зараз

Даша Квіткова поскаржилася на втому, поки Микита Добринін "прохолоджується" в Одесі

Юля "Зайка" у весільній сукні розкрила інтригу після "Холостяка": "Хто наречений?"

Леонід Кравчук у реанімації підключений до ШВЛ - ЗМІ

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова показала свій гардероб після народження сина: "Шо попало"

Показати ще

Сергій Тарута про протести під Радою